Jump to content

legacy kombi 92 - blokowanie przednich kół przy skręcaniu

pawka35
 Share

Recommended Posts

Bo w trakcie normalnej jazdy różnica prędkości obrotowej koła lewego i prawego nie jest tak duża jak przy zawracaniu. Obawiam się, że bez dokładnych oględzin w serwisie albo zarżnięcia mechanizmu niewiele więcej się dowiesz.

przywracam staruszka do zycia i caly czas cos wyskakuje,szwab go troche zajechal a ja postanowilem go uratowac tylko ciezko cos idzie ,brak ksiazek,brak wiedzy miejscowych mech. a do serwisu dosc ze 100km to i niema jak skoczyc bo jest bez tablic

pawka35, można samą wiskozę przełożyć z innego antyka, chyba, ze skrzynia też ledwo zipie, to można całą, zależy jakie masz dojście do części. Uzupełnij sobie w profilu skąd jesteś, to łatwiej będzie Cię nakierować na właściwy serwis.

znalazlem serwis w szczecinie ,dzwonilem ale jutro dadza znac bo gosc tez nie wiedzial co z tym robic,na razie chyba wyluzuje bo musze sie uporac z wydechem i z lozyskiem w kole a pozniej zaczne walczyc ze skrzynia bo moja ma jeszcze reduktor

na wszystkich kolach jednakowy ale co niemiec odstawial tego nie wiem bo patrzac na stan auta to jezdzil tym jakis burak co do skrzyni to chyba musze postarac sie o druga bo dzwieki wydaje niezbyt ciekawe

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...