Skocz do zawartości

Godny system multimedialny w Forku ;)


Jamal_013

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Dawno mnie tutaj nie było, ale chciałby, się pochwalić moim znaleziskiem. Otóż myślałem nad wymianą radia w foresterze na coś z obsługą CarPlay i AndroidAuto. Miało być Sony... Ale padło na chińczyka ;)

 

Poniżej film z procesu instalacji i ogólne przedstawienie radyjka.

Radio z Androidem 9 w Subaru! | Idoing | Forester | Montaż | Opinia

 

Link do radyjka

 

Jestem mega  zadowolony! Świetne spasowanie no i to w jaki sposób radio idealnie wpasowuje się do wnętrza...

Edytowane przez Jamal_013
zmiana linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba ta recenzja.

Mam to urządzenie ponad 2 lata i śmiało mogę powiedzieć że jakość wykonania to żart. Ekran rysuje się od patrzenia do tego ma tendencje do odbijania światła i nie pomaga tutaj nawet matowa folia  , plastiki nie za bardzo się schodzą i wyraźnie widać że jest to dołożone akcesorium.

 

Oprogramowanie to żart i psuję cała przyjemność z posiada tego urządzania , absurdalne błędny jak resetowanie google maps przy minimalizacji , losowe rebooty andorida i brak aktualizacji powodują że byłem gotowy to wywalić. Z pomocą przyszedł dopiero rosjanim który udostępnia zmodyfikowany softwear na xda do tych urządzeń , wszystkie problemy jak ręką odjął plus masa dodatków jak root więc mamy adbloka ,radio dab itp 

Jak wszystkie urządzania na PX3/5 procesor ma tendencje do przegrzewania bo jest chłodzony pasywnie kawałkiem blaszki trzeba dołożyć radiator bo inaczej potrafi być gorąco w tej skrzynce.

Na filmie pokazano że wielką zaletą jest android auto ale jaki jest sens uruchamianie streamu aplikacji z innego urządzanie kiedy dużo lepiej może pracować samodzielnie trzeba dołożyć tylko modem 3g( bo 4g nie obsługuje) tutaj znowu z pomocą przychodzi xda gdzie opisano całą zabawę ale końcowo otrzymujemy w pełnie samodzielnie urządzenie z dostępem do internetu.

Podsumowując jest to urządzanie tylko i wyłącznie dla majsterkowiczów, mniej zorientowane osoby z obsługą androida polegną w starciu z beznadziejnym oprogramowaniem. Samo wgranie aktualizacji wymaga wejście w recovery mode a sposób jest inny dla każdego urządzania w moim przypadku importer tego nie wiedział więc sam musiałem zgadywać.  Koniec końców ilość Ramu (w moim przypadku 2GB ) uniemożliwi sprawne działanie nowych wersji androida więc taka zabawka podziała maks 3-4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
 
Dawno mnie tutaj nie było, ale chciałby, się pochwalić moim znaleziskiem. Otóż myślałem nad wymianą radia w foresterze na coś z obsługą CarPlay i AndroidAuto. Miało być Sony... Ale padło na chińczyka
 
Poniżej film z procesu instalacji i ogólne przedstawienie radyjka.

 
Link do radyjka
 
Jestem mega  zadowolony! Świetne spasowanie no i to w jaki sposób radio idealnie wpasowuje się do wnętrza...


Dzieki za podniesienie tematu - mnie recenzja się podoba. Sam zastanawiam się nad wymiana OEM owego radia w moim FXT sj.
Coś czuje ze wewnątrz już podjąłem decyzje ale jeszcze jej nie zwerbalizowalem ;)

Jeśli coś zmienię - na pewno się tutaj podzielę wrażeniami.

Coś takiego śledzę - https://s.click.aliexpress.com/e/c81MPiwU



Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje radio dziś zrobiło mi prezent , wykrzaczyło się w trakcie flashowanie updatu i w taki  piękny sposób musiałem botować go z karty sd celem wgrania nowego androida 2 razy , bo za 1 wipe data się schrzaniła.Po 2-3 godzinach odzyskałem urządzanie dodatkowo zrobiłem połączenie 3g przez modem. Oczywiście modem normalnie nie mógł działać trzeba było dawngradować firmware i ustawiać go komendami. 

I tak nadal to oprogramowanie jest lepsze od ori.

https://forum.xda-developers.com/android-auto/mtcd-software-development/rom-malaysk-roms-px5-2-4-gb-8-0-android-t3762724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2019 o 02:34, Karenz napisał:

Słaba ta recenzja.

Mam to urządzenie ponad 2 lata i śmiało mogę powiedzieć że jakość wykonania to żart

a czego ty się spodziewałeś po urządzeniu za tak małe pieniądze ( jak na sprzęt CA) Stosunek cena/to co oferuje i tak  jest niezły. Co innego jakby taka stacja kosztowała tyle co stacje kenwood'a alpine itp wtedy owszem byłby to żart. Chcesz mieć niezawodny sprzęt CA kupujesz coś markowego /sprawdzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wchodzimy w grube rzeczy...

 

Dla mnie standardowy system audio w Foresterze jest znosny.  Można by się czepiać tego i owego, ale... 

Wyciszenie to faktycznie problem tej konstrukcji. Całe szczęście,  że nie jeżdżę na stałe ponad 120, tylko ekonomik;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...