Skocz do zawartości

SONDA LAMBDA Forester TURBO


kleyou

Rekomendowane odpowiedzi

Po nieskutecznych próbach zakupienia odpowiedniej do swojego auta sondy, zwracam się do Was o pomoc.

 

Forester SF 2000r. (12.12.2000r.) VIN: JF1SF5LD3YG078208

Cewka na kolektorze.

 

Denso DOX-0357 oraz DOX-0306  nie pasują....

Edytowane przez kleyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że będzie pasowała z GTeka, bo one szły też do SFa z rocznika 1998-2000. Szukaj pod nazwą Subaru 22690AA321

3 pinowa na krótkim kablu, taka jak na zdjęciu wyżej.

 

https://allegro.pl/oferta/sonda-lambda-subaru-forester-ej205-s-turbo-1999-7623740653

 

Edytowane przez Schwefel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Schwefel napisał:

Podejrzewam, że będzie pasowała z GTeka, bo one szły też do SFa z rocznika 1998-2000. Szukaj pod nazwą Subaru 22690AA321

3 pinowa na krótkim kablu, taka jak na zdjęciu wyżej.

 

https://allegro.pl/oferta/sonda-lambda-subaru-forester-ej205-s-turbo-1999-7623740653

 

 

W sb postaram się ją wyciągnąć. Zdjęcie mojej sondy poniżej.

IMG_20190411_163231.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to samo co w Imprezie GT 99-00 lub S-turbo przedliftowym. W katalogach zamienników jest bajzel, polift przejściówka (czyli 2000r ale 170KM) przeważnie nie istnieje, stąd problemy z doborem części głównie z osprzętu silnika do tej wersji

 

U mnie w przedlifcie odkąd go mam jeździ jakiś uniwersalny Bosch, bez najmniejszych problemów, logi w porządku, gaz pożera normalnie. Starocia latają z powodzeniem na uniwersalnych ale i tak trzeba dobrać po katalogu żeby rezystancja grzałki pasowała dla ECU

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mirasek napisał:

Masz to samo co w Imprezie GT 99-00 lub S-turbo przedliftowym. W katalogach zamienników jest bajzel, polift przejściówka (czyli 2000r ale 170KM) przeważnie nie istnieje, stąd problemy z doborem części głównie z osprzętu silnika do tej wersji

 

U mnie w przedlifcie odkąd go mam jeździ jakiś uniwersalny Bosch, bez najmniejszych problemów, logi w porządku, gaz pożera normalnie. Starocia latają z powodzeniem na uniwersalnych ale i tak trzeba dobrać po katalogu żeby rezystancja grzałki pasowała dla ECU

Masz rację z tym bałaganem. W sklepie specjalizującym się w subaru, też nie udało się dobrać prawidłowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...