Skocz do zawartości

Fotel kierowcy i pasażera z Forestera XT my18 - różnca między EU Spec, a US Spec


OWOC

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Czy prawdą jest, że fotel z amerykańskiej wersji Forestera MY18 prócz regulowanego odcinka lędźwiowego jest także większy od fotela zamontowanego w europejskiej wersji?  Tzn jest podobno szerszy i ma dłuższe o ok 12 cm siedzisko?

 

Kilka dni temu usłyszałem taką nowinę od kolegi w pracy i jakoś nie chce mi się w to wierzyć...

Mam znajomego który tak bardzo nie może zaakceptować "komfortu" siedzenia swojego nowego Forestra XT EU spec, że już myśli nad zmianą samochodu :cry:

 

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, OWOC napisał:

i ma dłuższe o ok 12 cm siedzisko

 

Nie sądzę, żeby miał aż o tyle dłuższe siedzisko. Niskie osoby nie dałyby rady na nim komfortowo siedzieć. Chyba, że ma regulowaną długość siedziska.

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja z USA ma regulacje lędzwi, a długość siedziska zmierzę u swojego XT z USA i dam znać

 

w naszym forku XT model 2017 z USA mamy siedzisko : długość=50cm, szerokość max. =50cm......

wcześniej mieliśmy forka 2.5L z 2014 USA-fotele skóra nie do zaakceptowania , w XT mają poszerzenia boczne z podwójną stebnówką , które lepiej trzymają ... 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2019 o 14:16, Tadeo napisał:

wersja z USA ma regulacje lędzwi, a długość siedziska zmierzę u swojego XT z USA i dam znać

 

w naszym forku XT model 2017 z USA mamy siedzisko : długość=50cm, szerokość max. =50cm......

wcześniej mieliśmy forka 2.5L z 2014 USA-fotele skóra nie do zaakceptowania , w XT mają poszerzenia boczne z podwójną stebnówką , które lepiej trzymają ... 

 

 

Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

 

Napisałem z ciekawości do sprzedającego z poniższej aukcji

https://allegro.pl/oferta/subaru-forester-2012-fotele-kanapy-usa-7018222289?item=7018222289

 

I taką dostałem odpowiedź:

 

image.png.5087272518fd42edd1005432d505fb60.png

 

Czy ktoś jeszcze posiada z forumowiczów Forka US Spec i może zmierzyć?

Bo wychodzi mi na to, że fotele z uboższych wersji mają dłuższe siedziska...:unsure:

 

P.S. Czy regulacja odcinka lędźwiowego jest na tyle duża, że siedzi się lepiej?

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...