Skocz do zawartości

Drżenie kierownicy w legacy . . .


raffi24

Rekomendowane odpowiedzi

raffi24, dobrą zasadą jest usuwać najpierw to co zepsute na 100% przed dalszymi diagnozami, szczególnie elementów mających związek z tym co jest zepsute. Nikt szklanej kuli nie ma i nic więcej nie wykombinuje. Czasem mnie zastanawia, czy podjechanie do warsztatu nie jest szybsze niż męczenie tematu kilka dni na forum? No chyba, że sam będziesz naprawiał i nie masz w okolicy kogoś obeznanego w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć zmieniłem opony jak sugerowal Sirchaser i drżenie w kierownicy znikneło więc pewnie to było przyczyną. Jeszcze mi lekko ucieka w lewo ale podejrzewam że jak zmienie przegub to wszystko bedzie dobrze .Więc jeszcze się odezwe za kilka dni jak wymienie przegub.

 

PS.Wie może ktoś gdzie dostane przegub w Poznaniu i ile może kosztować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wymieniłem w końcu przegub i wszystko jest ok z tym że bede musiał teraz z prawej strony wymienić ,czy to mozliwe żeby dwa na raz poszły przeguby ... Mało tego trzy razy dobierałem przegub odpowiedni. Dwa katlogowo mi wyszukał koleś w sklepie i żle aż w końcu sam policzyłem ząbki wewnetrzne i za trzecim razem mi znależli no i cena nie wiem czy duża bo zapłaciłem 190 . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

raffi24, a szkoda, bo jest przycisk do edycji prawym górnym rogu.

Skoro przegub co kupiłeś jest do Twojego auta to po co Ci różnica między NKN a HDK? Być może sprowadza się tylko do etykiety. Jeżeli ktoś napisze, że przegub ten jest do bani to wywalisz go do kosza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...