Jump to content

Impreza GC. Jakie reperaturki blotników tył i progów.

pajac_am
 Share

Recommended Posts

Hej,

Przymierzam sie do zakupu reperaturek tylnych błotników i może od razu progów do Imprezy GC.

Wiem, ze kiedys nic nie bylo. Później ktos zaczal to klepac i trzeba sie bylo cieszyc, ze cos w ogole jest dostepne.

A teraz wchodze na alledrogo i mam problem, bo jest wybór ;)

W zwiazku z tym pytanie, czy ktos kupował w ostatnim czasie jakies reperaturki blotnikow do GC i ma cos godnego polecenia?

Chodzi mi nie tylko o to zeby nie zgnily za pol roku, ale tez o to aby ich ksztalt byl jak najblizszy oryginalnym blotnikom.

Przy okazji jakbyscie mieli jakiegos sprawdzonego blacharza na Śląsku, ktory mi to dobrze wspawa i nie skroi milionow, bylbym wdzieczny.

Pozdro

Po wielu próbach u wielu blacharzy w końcu znalazłem zakład, który się podejmie walki z rdzą w Foresterze. Mam termin na 17.12 w Rudzie Śląskiej, jeśli będzie dobrze zrobione to dam namiar. Bo na razie nie wiem o zakładzie nic poza tym że się podejmą :P

Edited by nhp890

Kupowałem od użytkownika G13_pl reperaturki obu błotników i jeden próg do GC rok temu. Robił to mój znajomy blacharz i byłem mega zadowolony z roboty, jak coś to pisz priv.