Skocz do zawartości

Tłumik Hayward & Scott


LeśnikXT

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy forester 06 xt o mocy 320 km na końcowym tumiku H & S  stał się za głośny  mimo, że uwielbiam ryk tego wydechu to urodził mi się syn i  muszę wyciszyć. Może ktoś  chce się zamienić na wydech lub podpowiecie jaki kupić inny żeby był dużo cichszy, lub jak wyciszyć ?

Edytowane przez LeśnikXT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przerabiałem temat w kilku Subarakach i na końcu wyszło że teraz w Gtku mam cały układ seryjny, tylko końcówka H&S, jest cicho, ale na pewno przy dużych prędkościach dalej coś tam przeszkadza.

Kiedyś w S-turbo cały układ wydechowy miałem przerabiany przez chłopaków z MG motorsport i po tym zabiegu było ciszej, ale nadal problemem był hałas w trasie.

Według mnie spróbuj tak jak napisał @owad wymień środek na seryjny i do tego bym porządnie wygłuszył bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy na mocy nie straci twój Forester jak środek dasz oryginalny, nie doczytałem że taką mocą dysponuje,  a z tym wygłuszeniem to całkiem poważnie dużo da, ja się zastanawiam czy u siebie tego nie zrobić i tu nawet nie patrzę na dzieci które też mam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To Forek z 320 koniami (podobno). Nie można go tak bezkarnie przytykać. To prawie na pewno przelot. I prawie na pewno robiony był remap właśnie na tym przelocie. Radzie jednak popytać jakiegoś sprawdzonego "tjunera" który się zna na modach Subaraków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...