Skocz do zawartości

Legacy B4 RSK LHD


przemyslawn

Rekomendowane odpowiedzi

Gaz można montować nawet w ciągnikach rolniczych i jest to bardzo opłacalne. Dorabianie ideologii że profanuje się zwykły samochód osobowy jest trochę śmieszne. :biglol:
Nie mówię o edycjach limitowanych, bo one mają wartość inną niż zwykłe samochody.
Więcej fotek jeśli można :thumb:

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie mam więcej zdjęć, jak złożę wszystko do kupy to oczywiście porobie zdjęcia. Na pewno wrzucę jakiś film na Youtube z jazdy autem. Wracając do gazu to zazwyczaj sceptycznie do niego są nastawione osoby, które nigdy nie miały w aucie gazu.

Edytowane przez przemyslawn
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak widać podczas przymiarek mata termiczna na serwie i samo serwo lekko się porysowało. Jak już wszystko spasuję na 100%, pomaluję serwo i przykleję nową matę.

Myślę, że uda mi się jeszcze minimalnie cofnąć turbinę i lekko skorygować położenie rury względem flanszy ( nie jest jeszcze przyspawana, została lekko "przyłapana" w

trzech miejscach ), tak żeby było nieco więcej miejsca pomiędzy rurą a serwem. W tej chwili  rurę wraz z flanszą bez problemu da się zdjąć i założyć, ale wiadomo, im więcej miejsca pomiędzy rurą a serwem tym lepiej. Więcej zdjęć wrzucę, kiedy turbina będzie spasowana na 100% i przykręcona na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie spasowałem turbinę do serwa od Imprezy.
Resized_20191107_170032002.thumb.jpeg.4f421ba60b94210990ef5313806fd42f.jpeg
Nie będzie się nagrzewało nadmiernie?

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno się za bardzo nagrzewac. Po to jest bandaż termiczny na rurze, koc termiczny na turbinie, oraz mata termiczna na serwie. Bandaż bardzo dobrze izoluje rurę, zabandażowana rurę można dotknąć ręką, mata termiczna na serwie odbija ciepło i nie powinno się ono nadmiernie nagrzewac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam po dłuższej przerwie. Samochód poskładem w maju. Udało się zmieścić serwo od Imprezy. Różnica w stosunku do poprzedniego serwa ( od Kii Picanto ) jest kolosalna. Oczywiście na plus. Auto po przekładce jeździ tak samo dobrze jak wcześniej, tyle że kierownica jest po "właściwej " stronie. Nie jeździłem nim zbyt dużo bo zaraz po tym jak złożyłem auto, wyjechałem za granicę. Zdążyłem zrobić przegląd ale nie miałem czasu zarejestrować. Jak do tej pory zauważyłem jeden minus przeróbki - w upalne dni w okolicy turbosprezarki panuje dość wysoka temperatura. Problem występuje tylko w upalne dni. Ze względu na brak miejsca nie było możliwości pozostawienia oryginalnych osłon turbiny, zamiast nich zastosowałem koc termiczny oraz bandaże. Zakupiłem już maty ceramiczne ( takie maty Subaru stosuje do izolacji wydechow ) oraz blachę aluminiową. Turbo zamierzam wyłożyć matą ceramiczna ( jak się uda to zostawię koc, matę położę na niego ) potem położę na to blachę aluminiową i powinno być ok. Również rury owinę matą ceramiczną i blachą aluminiową. Niestety nie mam dostępu do komputera i nie mogę wrzucić zdjęć. Mam zdjęcia w telefonie ale są za duże i nie mogę ich wstawić na forum.

  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...