Skocz do zawartości

Outback vs. Forester (I/II) - składanie foteli do spania


b109

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, b109 napisał:

Cześć,

 

Mam pytanie - czy i w którym z modeli Subaru fotele z tyłu da się złożyć zupełnie na płasko, tak żeby wygodnie spać w aucie?

Pytanie dotyczy: Forester/Outback, wersje 1 i 2

 

Pozdrawiam,

B

 

A ile masz wzrostu?

Ja 193 rano, 192 wieczorem - co nie zmienia faktu, że spanie wyprostowane tylko w OBK. W Forku pierwszym SF - ni huhu. No chyba ze masz dłuższy materac i spisz z otwartą klapą, w ciepłym kraju bez węży, złodziei, zabójców ani gwałcicieli.

Sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi!

 

16 godzin temu, Fala napisał:

A ile masz wzrostu?

177cm

 

Będę musiał sprawdzić, czy ten "uskok" w Foresterze jest znośny czy nie.

Na pewno plus na rzecz OBK za "w Outbacku składa się na płasko." oraz "Po złożeniu kanapy zostaje jeszcze miejsce na upchnięcie gratów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W moim Outbacka spałem nie raz z żoną, ja mam 176 cm i nie ma żadnego problemu. Bagaż by nie przeszkadzał przeżucamy na przednie fotele, pół godziny przed snem rozkładamy maty samopompujące i jest bardzo wygodnie. Do tego uchylamy szyberdach, w razie potrzeby uruchamiamy Webasto i mamy takiego mini kampera. Na wyposażeni turystyczna gazowa mini kuchenka, lodówka podróżna, składane krzesełka i stolik. Na haku założony bagażnik z rowerami i w ten sposób zrobiliśmy parę rundek po Europie, średnio po 4000 km na wyprawę około 14 dn. Oczywiście tylko 2–3 dni podczas każdej podróży nocowaliśmy w aucie, część noclegów w hotelach a reszta pod namiotem. Pierwszym naszym wyborem był Forester ale właśnie potrzeba noclegu w aucie zdecydowała o Outbacku i był to wybór trafiony. Polecam da się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...