Skocz do zawartości

Air Show Radom 2018


przemowrc

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, przemowrc napisał:

Gdzie parkujesz? Ja znalazłem na OLX parking "Chrupek" ok 200 m od wejścia.

Jak chcesz tam zaparkować to o 6tej musisz tam już być ,bo potem zamykają strefe wokół lotniska ok.trzy kilometry....ja jadę już w piątek można oglądać treningi co prawda za siatki ale też jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwisz się jak zobaczysz ogrom tej imprezy,może złapiesz haczyk i będziesz stałym bywalcem Air Schow Radom...ja zaliczylem już siedem..i taka jeszcze jedna porada wez sobie jakieś krzeselko rozkładane ala rybackie ..pokazy są dlugie a lepiej się ogląda na siedząco niż na kocyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie muszę łapać haczyka bo takie imprezy uwielbiam i nie wiem czemu jeszcze w Radomiu nie byłem. Kraków zaliczany co roku ale Radom jakoś nie było okazji.

Myślę, że od tego roku wpadnie on jako obowiązkowy punkt w kalendarzu ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, AzjaTa napisał:

Jak chcesz tam zaparkować to o 6tej musisz tam już być ,bo potem zamykają strefe wokół lotniska ok.trzy kilometry....ja jadę już w piątek można oglądać treningi co prawda za siatki ale też jest ok.

Nie siej zamętu , dojazd będzie . Parking Chrupek jest w strefie 1B do którego dojazd będzie od drogi nr 12
image.thumb.png.c594b648b84a517a7aeeabce1f30c315.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2018 o 16:56, przemowrc napisał:

Faktycznie jest opcja dojazdu.

Różnie kombinowałem, ale chyba najłatwiej będzie 7 do 9 i potem na 12 a z dwunastki w kierunku portu ulicą Lubelską

 

Byłem kilka razy, dodatkowo znam nieco okolice i sugeruję parkowanie na pierwszym parkingu przygotowanym do imprezy, który masz na swojej trasie do Radomia. Z każdego co chwilę jeżdżą autobusy, które są w cenie biletu parkingowego. Pod koniec imprezy jest tak wielki tłum, że bywają problemy z wyjazdami z tych oddalonych parkingów, a co dopiero mówić o tych prywatnych przy lotnisku.

W mojej opinii organizacja parkingów i transportu jest bardzo dobra, oczywiście samej imprezy również.

 

DZień właściwy do odwiedzenia Air Show to dzień bezdeszczowy ;)  Zawsze sugerowaliśmy się pogodą - gdy prognozy na sobotę były dobre, to jechaliśmy w sobotę. W jednym roku sobotnią imprezę przerwano ze względu na duże opady deszczu. Warto to wziąć pod uwagę.

 

Sugeruję też zabranie jakichś krzesełek z oparciem. Ciężko wytrzymać cały dzień siedząc na kocu - szczególnie oparcia brakuje.

Jadąc rano można trafić na wolne miejsca tuż przy barierkach przy drodze dojazdowej do pasa startowego - ma się jakieś (OIDP) 20 metrów do każdego przejeżdżającego samolotu. Wada tego jest taka, że zawsze jest tam tłum i opuszczenie miejsca na sekundę powoduje jego natychmiastowe zajęcie przez kogoś innego.

 

Niestety w tym roku nas nie będzie. Roczny syn raczej na imprezie nie skorzysta, a my byśmy się z nim tylko umęczyli.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...