Skocz do zawartości

Jezdy próbne Subaru we Wrocławiu


JumP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

We wtorek będzie we Wrocławiu Legacy 2.0.

Impreza GX jest w Krakowie. Myślę, że najlepiej będzie się skontaktować bezpośrednio z Wrocławiem w celu ustalenia terminu (Właściciel salonu we Wrocławiu jest poinformowany o tym wpisie)

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

STi generalnie nie jest udostępniany do jazd próbnych (tzn. nie mozna samemu tego samochodu prowadzić).

Wyjątkiem od tej reguły objęci są ci, którzy już jeżdżą STi-em lub WRX-em.

Długa dyskusja na ten temat toczona była już na tym forum.

Co do możliwości przejechania się z właścicielem salonu proszę o kontakt z Subaru Wrocław.

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcjo odnosnie tego Sti, wlasciwie jak to jest ?? nie wolno wziac auta i pojezdzic dla przykladu po miescie, i to rozumiem. Ale czy oznacza to ze w ogole nie mozna siasc za kierownica i zrobic chociaz rundki po placu zeby zobaczyc jak dajmy na to uklad kierowniczy pracuje, albo biegi wchodza ??

 

Ps. O bledy sie nie czepiac... juz 5 raz zmieniam tego posta, pisze jak potluczony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chciałbym sprawdzić pracę silnika, zawieszenie i hamulce, STI jest droższe od WRXa i chciałbym wiedzieć za co mam tyle zapłacić :)

 

Bez urazy, ale wydaje mi się, że jeśli nie wiesz za co masz tyle zapłacić, to znaczy, że nie ma sensu, żebyś kupował STi.

 

Inną sprawą jest to (co już wielokrotnie powtarzałem na forum tego forum :twisted: ), że niezależnie od obaw Dyrekcji, problemów z ubezpieczeniem, fatalnego stanu polskich dróg itd, itp. klient MUSI mieć możliwość jazdy próbnej za kierownicą samochodu, który kosztuje ponad 200 tyś. zł.

Przy całej mojej sympatii do Dyrekcji i oczywiście poparcia dla jej zdrowego rozsądku (jak to mawia mój kolega z pracy dzień bez flatteringu to dzień stracony :mrgreen:), uważam, że jej stanowisko w tej sprawie powinno się zmienić. Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie miałem jeszcze przyjemności jazdy STI, chciałbym poczuć jaka jest różnica pomiędzy STI a WRX-em. Zgadzam się też z tym, że wydając 2 bańki na zabawkę trzeba się nią najpierw przejechać. W WRX-e jest kilka rzeczy które mi nie odpowiadają. Za miękkie zawieszenie, ABS i uciekanie przodu samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WRX-e jest kilka rzeczy które mi nie odpowiadają. Za miękkie zawieszenie, ABS i uciekanie przodu samochodu.

 

Zachęcam do przejażdżki. Tak czy inaczej, zawias w WRXie możesz łatwo wymienić, ABS się wyłącza drugim bezpiecznikiem od lewej w środkowym rzędzie, a uciekanie przodu samochodu (jeśli mówisz o podsterowności) to w STi również występuje, chociaż jest mniej odczuwalne (ale nieznacznie) na luźnej nawierzchni, dzieki szperze SureTrac z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc prawda leży po środku. Ciężko jest powiedzieć, że każdy kto będzie miał ochotę może się przejechać wartym ponad 200kPLN STI, który przyspiesza do 100km/h w niecałe 6sek. Nim raczej trzeba umieć jeździć. Poza tym rozumiem, że wszyscy pisali o przetestowaniu samochodu na torze, bo przejechać się po ulicy STI to nie jest aż tak trudno. Jak były dni otwarte to pamiętam, że raczej nie było z tym zbyt dużego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc prawda leży po środku. Ciężko jest powiedzieć, że każdy kto będzie miał ochotę może się przejechać wartym ponad 200kPLN STI, który przyspiesza do 100km/h w niecałe 6sek.

 

KAŻDY potencjalny klient, który wyraża chęć jazdy takim samochodem, powinien mieć taką możliwość. Niezależnie do wieku, umiejętności i parametrów samochodu. Chcesz powiedzieć, że klient powinien usłyszeć: "przykro mi, ale ten samochód przyspiesza do 100 w 6s i zapewne nie umie pan jeździć, a nawet jeśli pan umie, to jeszcze gorzej, bo pewnie będzie pan ten samochód katował, więc może pan go oczywiście kupić za 200 tyś zł (ale oczywiście będzie więcej, bo EUR idzie w górę, itd), jazda próbna tylko na prawym fotelu". Pliz :lol:

 

Niestety sprzedawca nie jest w stanie ocenić zasobności portfela, więc np. wiek nie powinien odgrywać roli.

Nie sam - na zasadzie - masz synku kluczyki i przetestuj tego estiaja, ale z osobą z obsługi na prawym fotelu, wyznaczającą trasę przejazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być na torze. Inne marki (Nissan, Mercedes) organizują dla swoich klientów imprezy z możliwością jazdy samochodem. Odbywa się to zazwyczaj przy okazji prezentacji nowego modelu, ale jednak i zazwyczaj są to właśnie samochody z wyższej półki. Myślę że SIP też mogłoby nad tym pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysła, co wy nato aby jednego STi przerobić tak aby miał pedały też po stronie pasażera :?: (tak jak to jest w naukach jazdy). Wtedy taki sprzedawca będzie miał jakąś kontrolę nad samochodem no i jeśli klijencina zabardzo po garach będzie chciała dawać, to ją wychamuje "sory synku twój czas za kierownicą minął i może powtórzy się za jakieś 30 lat" :twisted:

 

Powiedzmy że granicą prędkościową jest 100 no bo czas przyspieszania "odczuwalny czas" ale również tam gdzie można 40 to będzie 40 :roll:

No i co wy na takiego pomysła :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STi generalnie nie jest udostępniany do jazd próbnych (tzn. nie mozna samemu tego samochodu prowadzić).

Wyjątkiem od tej reguły objęci są ci, którzy już jeżdżą STi-em lub WRX-em.

 

 

SŁUCHAM?!?!?!?!?!

 

Tylko sti i wrx dają możliwość przejechania się przed kupnem auta za pond 200tys PLN?

Sorry droga Dyrekcjo ale mam GT czyli nie dane mi będzie przejechać się

sti demowozem? he he he he

GT = gorszy czy biedniejszy kierowca?

Jeśli to nie pomyłka to gratuluje celnego obrażenia i pędu ku UE.

Również gorąco pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...