Skocz do zawartości

moje wrażenia...:)


zdzis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich miłośników "gwiazdek"...

Już od dwóch miesiecy jestem właśccielem forysia rok prod 2000, 2L turbo...

 

Moje wrażenia... jest tylko jedno to jest niesamowite autko jest cos w nim takiego co mimo, ceny, kosztów jest nie do opisania....

Tym autkiem aż chce się jeździć...:)

 

Szczegóły: przejechałem 6000km w dwa miesiące, wydałem na paliwo około 2500zł :(

Na początku zmieniłem olej koszt około 300 zł shell 10w60 i to by było na tyle, teraz zmieniłem koła na letnie które dostałem z autkiem:0

 

Muszę sie przyznać że tegoroczna zima, ta końcówka była dla mnie padał non stop śnieg, dzięki czemu trenowałem jazde, musze powiedzieć że na początku robiły się dziwne rzeczy, źle mi sie prowadziło bo byłem przyzwyczajony do szybkiej oski punto 1,nie-ASO, ale później to sam byłem w szoku, to autko samo się prowadzi, to jest pomieszanie osiek przedniej z tylną...

W dniu silnych opadów śniegu wyciagałem autka moich kumplusi, muszę sie pochwalić to autko wyciagnęło nawet pomoc drogowa...

 

Jednak teraz jest sucho i troszke mi mocy brakuje... chyba cos z tym musze zrobić... to nie jest taki pocisk jak punciak ale za to ma taki szyberdach, już z niego korzystałem, supeerr....:)

 

proszę o pomoc... jak mu dodać mocy... na suchym...?

 

Teraz chyba muszę zmienić pasek bo ma 71000tys.km.

Koszt w serwisie ok 2000zł juz pytałem ale jestem zabezpieczony i przewidziałem takie wydatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: ... to ten forys z "partnera" krakowskiego :?: :?: ....

 

:arrow: ... dosc radykalna zmiana orientacji 8) , z punto na forysia :roll: ...

 

pozdr. mk.si

 

a dlaczego nie :roll: potrzebowałem ciężarówki i trafiła się... 8)

 

tak z partnera, chciałem mieć coś lepszego no i trafiło sie subaru, choć czasami jeżdze punto, to tak jak przesiadka na motor, obrotomierz wariuje...

pozdrawiam

Ps. wiesz cos o tych autkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: ... to ten forys z "partnera" krakowskiego :?: :?: ....

 

:arrow: ... dosc radykalna zmiana orientacji 8) , z punto na forysia :roll: ...

 

pozdr. mk.si

 

a dlaczego nie :roll: potrzebowałem ciężarówki i trafiła się... 8)

 

tak z partnera, chciałem mieć coś lepszego no i trafiło sie subaru, choć czasami jeżdze punto, to tak jak przesiadka na motor, obrotomierz wariuje...

pozdrawiam

Ps. wiesz cos o tych autkach...

ten obrotomierz to wariuje ale w punto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się nie poddasz co chciałbyś zrobić...

nie wiesz jaki wpływ ma stożek, opłaca się go założyć?

 

Sam już nie wiem czy warto po tych wszystkich topikach, a poza tym teraz chyba to ewentualnie na tuning oszczedzajacy paliwo :wink:

 

Odpowiedź na stożek wyprodukował już Expresiak czyli HW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tamtąd pochodzi moja imprezka, ale ztuningować to już jej nie chcieli :roll:

 

Ostatnio bylem w Kocarze i rozmawialem o tym.

Jesli chcesz cos zrobic z autem, to odsylaja do Ecuteca... przy rownoczesnej utracie gwarancji :roll:

Mysle, ze skoro juz tak sie umowili, ze napedzaja im klientow, to mogli by tez cos zrobic z ta gwarancja... :roll:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz cos zrobic z autem, to odsylaja do Ecuteca... przy rownoczesnej utracie gwarancji :roll:

Mysle, ze skoro juz tak sie umowili, ze napedzaja im klientow, to mogli by tez cos zrobic z ta gwarancja... :roll:

Nie mogli by, bo EcuTek hackuje komputer Imprezowy, żeby wprowadzić modyfikacje. Jeśli z gwarancją, to tylko Prodrive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...