Skocz do zawartości

Revolut


siewcu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam i uważam że jest super. Nie trzeba kont walutowych, biegać po kantorach etc, aplikacja działa sprawnie. Moim zdaniem jedyny minus to dość niski miesięczny limit wypłat z bankomatów przy darmowym koncie (chyba 300$/mieś, co może być uciążliwe w krajach gdzie słabo z płatnościami kartą) Na pewno działa w większości krajów Europy Zachodniej i USA, nigdzie indziej jeszcze nie sprawdzałem, ale szybko się rozwijają.


BTW skoro już temat poruszony,  gdyby ktoś z Was się decydował założyć konto przed 27.05 będę wdzięczny za uprzednie info na PW, bo jest konkurs na bilet na MŚ :P W przypadku wygranej się odwdzięczę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gorion napisał:

Jak działa faktycznie jest swietne, gorzej jak coś pojdzie nie tak i trzeba skorzystać z ich "supportu". Koniec końców rozwiązali problem, ale czasami miałem wrażenie jakbym korespondował na czacie z jakimś niepełnosprawnym  AI.

To tylko Radżesze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od ponad roku. Praca— częste wyjazdy za granicę (Europa i US). Ogólnie bez problemów. Kursy dobre, nawet dla mniej typowych walut, nie potrzeba kilku kont walutowych. Limit wypłat z bankomatów trochę niski (kiedyś to było €200 / mc potem prowizja 2%, teraz chyba 800zl /mc), to 2% przy dobrym kursie i mniej typowej walucie nie jest wcale złe, no ale jak potrzeba większej kwoty to jednak słabo.

Z ciekawostek — nie działa na automatycznych stacjach benzynowych (przynajmniej UE, Norwegia i Szwajcaria) i z jakiegoś powodu jest to świadoma decyzja firmy, a nie coś do poprawy. Wiec trzeba być na to przygotowanym. Nie jest to bank, więc raczej oszczędności bym tam nie trzymał (nie ma gwarancji na wypadek bankructwa).

Do moich potrzeb sprawdza się bardzo dobrze, wiec ogólnie polecam (nie jestem z nimi powiązany, i nic z tego nie mam).






Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...