Jump to content

Alkanick

Nowy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

About Alkanick

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..
 • Birthday 05/01/1990

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Śląsk
 • Auto
  WRX Hawk Wagon/Colt GTi CA5A

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A już tłumaczę dlaczego. Ponieważ to była spontaniczna wycieczka wymyślona dwa dni wcześniej z bratem i znajomymi, pięć osób na pokładzie. Mijałem wiele Subaru, głównie Forestery. Trzy imprezy GD się trafiły nawet z czego tylko jedna migała i pozdrowiał jej kierownik a reszta mnie olała jak ja pozdrawiałem :/
 2. Haha coś mi się wydaje że jak ktoś widzi niespełna 30-to latka w takim aucie, nie będzie miał litości...
 3. Dzisiejsza moja wycieczka do żywca
 4. Jeżeli to przez odpływy to sprawdź sobie również w bagażniku za kołami. U mnie po stronie kierowcy zapchało się i sporo wody sobie tam wesoło chlupało. Na szczęście zero rdzy.
 5. Ja również Wam życzę zdrowych i radosnych Świąt. Wybaczcie za nieobecność, myślałem że się wyrobię ale u dziadka było więcej roboty niż się spodziewałem. Nieprzewidziane komplikacje, dziadek wymaga opieki i nie zawsze jest kolorowo.
 6. 24 grudnia 2019, g. 11:00, parking 3Stawy (za salonem Subaru): 1. Tomasz_555 2. Pablito79 3. Songo_86 4. Niebieskiultras 5. Alkanick
 7. O dzięki wielkie, dobry człowieku. Szukałem informacji na necie i w sumie nigdzie to nie było napisane ale wywnioskowałem coś podobnego do tego co opisałeś.
 8. Odkopię kotleta. Używa ktoś AccessPort cobb'a? Na różnych stronach widzę coś jak by dedykowane pod STi albo GT-Ra i mam pytanie. Czy ten np od GT-Ra będzie działał w Subaru, czy to tylko są powgrywane mapy? Czy te mapy można zastąpić tymi z Subaru?
 9. Hm Fmic twierdzi że te koce i bandaże co teraz mają są wielokrotnego użytku (a przynajmniej same bandaże). Podobno to już nie jest to co kiedyś jak się owinęło i wygrzało to już przepadło, bo włókno szklane się utwardzało czy coś i jak odwiniesz to śmietnik. Ale nie powiem Tomasz_555 dałeś mi do myślenia. Myślę że spróbuję, najwyżej dam im zarobić, jak Polski producent to nie będzie tak boleć A te blachy które są seryjnie jak tak na nie patrze to mi się wydaje że to taki trochę pół środek a przynajmniej na samym turbo. A po za tym z czasem (chodź u mnie jest w dobrym stanie) i tak przegnije to i poodpada.
 10. A ja tam kiedyś siedziałem w garażu przy -15 i w sumie jest ciężko się przekonać i ruszyć tyłek , ale dało radę ja za trzy tygodnie wymieniam uszczelkę pod prawą pokrywą zaworów i chcę zmienić blaszane osłony termiczne wydechu i turbo na bandaże i kocyk. Tylko pierw musi się ten kocyk pojawić na magazynie.. Kto to tak wykupuje?..
 11. Jak 5-tego to będę miał na 12:00 :/ 21:00 w domu..
 12. Zawsze mam. Dzięki. Życie na krawędzi a tak serio to wolę sobie zostawiać jakiś margines. Kolega kiedyś dał się podpuścić jednemu takiemu mościowi na światłach. Nikt nie wiedział że za nami była policja i namierzyli mu pod sam koniec 96km/h. Nie wiem czemu zatrzymała nas a nie tamtego Od tego czasu śmiejemy się ze +4km/h i by busem z babciami jeździł. No a tu ja się zagapiłem i było by podobnie ale wynik końcowy taki sam... Nie. Pierw trzeba odesłać wypełniony papierek określający kierowce. Poszedł PW Cześć
 13. No w sumie tak. Dalej obowiązuje ten przepis że od 23:00 do 5:00 w zabudowanym jest ograniczenie 60? Bo jak tak to muszę się odwołać, wtedy będzie taniej a 100zł piechotą nie chodzi
×
×
 • Create New...