Jump to content

Bronislav Wantulok

Nowy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Návsí
 • Auto
  Subaru Forester 2.0X 4EAT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety ani jeden z numerów. Mój numer to: TZ1B5LTWBA - ta skrzynia ma 100% wszystkie zawory na desce. Niejest on w tylnej części, czyli kiedy ktoś miał by problem to w ASO niejest możliwość zakupu tylko jednego zaworu tylko całej deski Tylko dla ciekawostki w Czechach w ASO koszt sterownika hydralicznego jest 8.200zł.
 2. Dziękuje, na tą możliwość jakoś niepomyślałem. Blok zaworów przyszedł kompletnie i z magistralami i jest prawda, że przed wymianą wydaje mi sie niefunkcjonował tył wogóle ani na zimnym oleju. Niejest możliwe żeby na novym bloku był selenoid zły także. I teraz funkcjonuje tylko na zimnym oleju, przy ogrzaniu olej rzadnie i może znikać jakąś szczeliną.
 3. W moim wypadku selenoid niejest w tylnej części skrzyni. Mam koniec roku 2006 i wszystkie selenoidy są na desce. Deska zupełnie nowa od dealera.
 4. Witam forumowiczów. Proszę o pomóc z mym Forkiem 2.0X 158km, skrzynia 4 biegowa automatyczna. Już przes półtora roku mam problem z niefunkcyjną tylną ośą. Jak jest widno z filmiku to na pierwszym jak jest olej w skrzyni AT chłodny to wszystko pracuje jak ma 2 koła tylne + 1 w przodu. Po zagrzaniu oleju tylna oś nierusza wogóle jak widno z drugiego filmiku (żadne z tylnych kół nierusza). Po wizycie w autoryzowanym serwisie Subaru zostawiłem wymienić za zupełnie nowy sterownik hydraliczny wraz s filtrami i oryginalnym olejem (dynamiczna wymiana oleju). Po tym zabiegu Forek poprawił się
×
×
 • Create New...