Jump to content

Zodiak

Użytkownik
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Zodiak

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  NEL
 • Auto
  Forester '01 2.0 AT, Astra J 1.6T AT

Contact Methods

 • Website URL
  www.drawert.pl

Recent Profile Visitors

377 profile views
 1. Moje Subaru dzisiaj obwoziło mnie po rejonach górnej Biebrzy. Zdjęć Subiego nie ma ale mam kilka z wycieczki Tereny może nie były jakieś specjalnie wymagające, do przejechania ośką, ale komfort jaki daje wyższe zawieszenie i napęd na 4 jest bezcenny.
 2. Pozdrowienia dla Subiego mijanego na trasie Augustów - Lipsk
 3. Tak poza konkursem - Was jara polska wersja Aliexpress? Jak widzę pl.aliexpress w adresie to nawet nie zaglądam...
 4. Zodiak

  Kubica w F1

  Zdecydowanie gra. Wygląda jak F1 2018.
 5. Ja tam brał automat. Skoro w Outku nie był Ci potrzebny, to myślę, że w Forku też nie przyda się. Skrzynia pancerna, wolna i tylko 4 biegi ale da się jeździć. Dla porównania - mam drugie auto z automatem 6 biegowym i naprawdę nie ma dramatu.
 6. Oczywiście, że się odbija. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, bo kiedyś rejestrowałem auto z którego usunąłem kratkę i diagnosta w DMC pomylił się o 10kg. Musiałem jeździć korygować. Ale bzdura, że masa własna 900 kg plus ładowność 900 kg daje DMC 900kg już nie przeszkadza.
 7. Zodiak

  Kubica w F1

  Było wcześniej.
 8. Generalnie we wpisach w dowodach rejestracyjnych panuje wielka "dowolność" Przykłady: - przyczepa - masa własna 900kg, ładowność 900kg, DMC 900kg - marka Fiat, model Lancia - przyczepa lekka o ładowności 0kg - auto osobowe (kompakt) z silnikiem o mocy 10,50kW - auto z niepoprawnym VIN (od 13lat!) Itd, itp.
 9. Pojechaliśmy dzisiaj na działkę zawiesić budki lęgowe. Przy okazji zabrałem znajomego, żeby ustalić pewne rzeczy co do prac na działce. Usłyszałem, że nie dojedziemy - mocno rozmokła droga, ostry zakręt i podjazdy. Cóż mi pozostało, stwierdziłem, żeby potrzymał piwo Oczywiście, że dojechaliśmy i wróciliśmy
 10. Zodiak

  Kubica w F1

  Ciekawe jak pójdzie McL? Lando na 8, Carlos w ogonie. Trzymam kciuki za Lando, kibicuję Robertowi.
 11. Zagadkowe jest to spalanie. Bo... Co to znaczy duże miasto? Silnik uturbiony? Manual, automat? Jak miasto typu Wrocek, Gdańsk, Wa-wa, turbo, automat to spalanie w normie. Mój 2.0 NA automat jeżdżąc większość w trasie do 110 pali 11 litrów LPG. Z tego co wiem, to norma więc odnieś sobie do pytań i stanu faktycznego. Zakładając, że spalanie w normie i gdyby kielichy były do robienia (i do zrobienia), przebieg w granicach 300-350 tys. i reszta jak w opisie, to warto wziąć. Jeszcze jedno pytanie - buda SF czy SG?
 12. Tutaj zadziałała zasada, że najlepszy samochód na świecie, to samochód służbowy... :( Niestety u nas nadal mentalnie tkwią w minionym ustroju - nie moje, to po zbója o to dbać... Jak wiedział i nic nie zrobił, to bym obciążył za koszt naprawy.
 13. To ja sobie kiedyś drogę tak skróciłem: Później musiałem czyści chłodnicę z traw
 14. Fajna sprawa Ja bardzo często skracam drogi - uważam, że jak są na Googlu, to Subaru sobie poradzi Parę razy było gorąco ale to Subaru. Jedyny dyskomfort w takich sytuacjach dla mnie jest związany z tym, że daleko trzeba iść po ciągnik, bo z reguły jeżdżę tylko z rodziną, znajomi jakoś jeżdżą tylko ośkami Mam działkę oddaloną 20 km od domu - znam chyba większość możliwych dojazdów wszelkimi możliwymi drogami
 15. Pozdro dla ziomeczka na trasie Ełk - Stare Juchy - w końcu ktoś mrugnął pierwszy
×
×
 • Create New...