Skocz do zawartości

Subaru Impreza GL 1999r. I Gen


Adrian Foto

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem już wszystkie "małe" bezpieczniki i wszystkie są ok. Nie sprawdzałem dużych, bo nie wiem nawet jak. 50A i 30A

 

Nie działają:

 

-Elektryczne szyby, tylko kierowcy działa

-Zapalniczka

-Elektryczne lusterka

-Halogeny przednie (możliwe, że nie są podłączone, bo był bity, nie wiem dopiero kupiłem)

 

Co może być przyczyną? Jak kupowałem to od pasażera szyba działała chyba, teraz nie ma reakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie działają:   -Elektryczne szyby, tylko kierowcy działa

sprawdź, czy nie masz wciśniętego przycisku blokady, bo on daje takie efekty (ten kwadratowy ze ściętym rogiem przy przyciskach od podnoszenia) 

 

Sprawdzę to jutro dzięki, możliwe że to wcisnąłem :D To jeden problem pewnie z głowy.

Edytowane przez Adrian Subaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki działają (wielkie dzięki za pomoc). Pozostaje jeszcze sprawa (jak na razie)

 

zapalniczki i elektrycznych lusterek

 

Co może być powodem?

Podświetlenie zapalniczki działa, ale nie ma napięcia w gniazdku. Na tym przełączniczku od ustawiania lusterek nie ma podświetlenia.

 

 

Od czego jest ten przycisk (najbardziej na lewo?, jak go wcisnę to mam takie pyknięcie w okolicy schowków, to jest pryskanie na reflektory?)

 

post-28730-0-28638100-1485104226_thumb.jpg

post-28730-0-85739500-1485104385_thumb.jpg

Edytowane przez Adrian Subaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk sterowania lusterek nie jest podświetlony (przynajmniej u mnie nie świeci) u mnie zapaliczka nie działała bo wtyczka była wypięta. Lusterka działają Ci? Jeśli nie to albo bezpiecznik albo poprostu przełącznik masz nie podpięty. Sprawdź też napięcie na wtyczce przy lusterkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy przycisk to spryskiwacz reflektorów. 

Auto było bite i akurat spryskiwacze nie działają. Może płyn mi gdzieś wywala, bo kupiony został nowy spryskiwacz do świateł. Ale nie ma wężyków.

 

 

Przycisk sterowania lusterek nie jest podświetlony (przynajmniej u mnie nie świeci) u mnie zapaliczka nie działała bo wtyczka była wypięta. Lusterka działają Ci? Jeśli nie to albo bezpiecznik albo poprostu przełącznik masz nie podpięty. Sprawdź też napięcie na wtyczce przy lusterkach.

Może komuś będę musiał zapłacić, bo nie wiem o czym do mnie mówisz :D

 

Podświetlenie zapalniczki działa. Zapalniczka nie działa, sprawdzałem wciskając zapalniczkę i ładowarkę podpinałem. Żeby sprawdzić wtyczkę to trzeba tapicerkę rozbierać? Przełącznik gdzie jest?

 

Wszystkie "małe" bezpieczniki sprawdzałem działają. Nie sprawdzałem tylko dużych 30A i 50A

 

 

 

Lusterka elektryczne nie działają. Brak reakcji i na lewe i prawe. Gdzie jest wtyczka przy lusterkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lewy przycisk to spryskiwacz reflektorów. 

Auto było bite i akurat spryskiwacze nie działają. Może płyn mi gdzieś wywala, bo kupiony został nowy spryskiwacz do świateł. Ale nie ma wężyków.

 

 

być może masz nie podpiętą pompkę przy zbiorniczku- by płyn nie uciekał przy psikaniu

wężyki można spokojnie dorobić

 

 

 

Podświetlenie zapalniczki działa. Zapalniczka nie działa, sprawdzałem wciskając zapalniczkę i ładowarkę podpinałem. Żeby sprawdzić wtyczkę to trzeba tapicerkę rozbierać? Przełącznik gdzie jest?

 

Wszystkie "małe" bezpieczniki sprawdzałem działają. Nie sprawdzałem tylko dużych 30A i 50A

 

 

 

Lusterka elektryczne nie działają. Brak reakcji i na lewe i prawe. Gdzie jest wtyczka przy lusterkach?

 

ja do zapaliczki dobrałem się wyjmując radio - mam je luźno zamontowane bez kieszeni

ale ogólnie to musisz zdjąć tą ozdobną ramkę by się dostać do zapalniczki

 

wtyczkę od przełącznika lusterek powinieneś widzieć po zdemontowaniu tunelu środkowego - 2 lub 4 śrubki do odkręcenia

 

a prąd na lusterkach zobaczysz po zdjęciu boczków drzwi - masz tam wtyczkę łączącą lusterko z wiązką drzwi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lewy przycisk to spryskiwacz reflektorów. 

Auto było bite i akurat spryskiwacze nie działają. Może płyn mi gdzieś wywala, bo kupiony został nowy spryskiwacz do świateł. Ale nie ma wężyków.

 

 

być może masz nie podpiętą pompkę przy zbiorniczku- by płyn nie uciekał przy psikaniu

wężyki można spokojnie dorobić

 

 

 

Podświetlenie zapalniczki działa. Zapalniczka nie działa, sprawdzałem wciskając zapalniczkę i ładowarkę podpinałem. Żeby sprawdzić wtyczkę to trzeba tapicerkę rozbierać? Przełącznik gdzie jest?

 

Wszystkie "małe" bezpieczniki sprawdzałem działają. Nie sprawdzałem tylko dużych 30A i 50A

 

 

 

Lusterka elektryczne nie działają. Brak reakcji i na lewe i prawe. Gdzie jest wtyczka przy lusterkach?

 

ja do zapaliczki dobrałem się wyjmując radio - mam je luźno zamontowane bez kieszeni

ale ogólnie to musisz zdjąć tą ozdobną ramkę by się dostać do zapalniczki

 

wtyczkę od przełącznika lusterek powinieneś widzieć po zdemontowaniu tunelu środkowego - 2 lub 4 śrubki do odkręcenia

 

a prąd na lusterkach zobaczysz po zdjęciu boczków drzwi - masz tam wtyczkę łączącą lusterko z wiązką drzwi

 

 

 

Dziękuje Ci bardzo. Temat wężyków przerabiałem, w golfie 3 mi sparciały, to akurat nie jest jakiś mega wyczyn.

 

Tylko nie chcę niczego połamać itp. bo to będzie mega cios :-) Aż muszę wrzucić zdjęcie mojej lalki, bo to auto chciałem mieć od dziecka (niedawno kupiłem)

post-28730-0-62006200-1485120150_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...