Skocz do zawartości

Królewski Winter Cup 2017


tamer9

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wpisowe do odsprzedania,bo nie będę mógł przyjechać.

Ktoś chętny ? Temat póki co tylko tu na forum. Za godzinę na FB i w 5 min sprzeda się.

Info 793633444. Cena 200 zł.

sprzedane Edytowane przez Marcin BladeRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam wpisowe do odsprzedania,bo nie będę mógł przyjechać.

Ktoś chętny ? Temat póki co tylko tu na forum. Za godzinę na FB i w 5 min sprzeda się.

Info 793633444. Cena 200 zł.

Nie do końca fair... :(

 

Tzn ?

 

Tzn. że jak rezygnujesz, to zwalniasz miejsce i wskakuje pierwsza osoba z listy rezerwowej. A tak jak robisz, to wskakuje kto pierwszy ten lepszy, nawet osoba która w ogóle się nie zapisała i nie wpłaciła kasy tylko akurat tu przypadkiem weszła i przeczytała...

Nadal uważasz, że to fair?

Oczywiście wiem, że robisz to jako odstępne bez zysku itd. dlatego napisałem, że "nie do końca". Bo są tacy, co handlują miejscówkami na FB czy allegro za kilkukrotną wartość wpisowego i to już wypadałoby nazwać po imieniu, ale przeklinanie jest tu zabronione :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.Polakowi nigdy nie dogodzi :( Tak źle i tak nie dobrze. Wystawiłem,bo może któryś ze "swoich" chciał polecieć.

To naprawdę nie moja wina,że przespaleś zapisy i teraz też nie udało Ci się.

Jesteś jako drugi na liście rezerwowej. Cierpliwości trochę życzę w nowym roku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.Polakowi nigdy nie dogodzi :( Tak źle i tak nie dobrze. Wystawiłem,bo może któryś ze "swoich" chciał polecieć.

To naprawdę nie moja wina,że przespaleś zapisy i teraz też nie udało Ci się.

Jesteś jako drugi na liście rezerwowej. Cierpliwości trochę życzę w nowym roku !

Już mam R01 więc się za bardzo nie obawiam :).

A zapisów nie przespałem, bo byłem 83ci, tylko mój mądry bank tyle czasu generował potwierdzenie przelewu ;).

 

P.S. A jak któryś ze "swoich" chciałby pojechać, to czemu się nie zapisał na czas i czemu ma mieć łatwiej niż ja czy ktokolwiek inny, którzy się zapisali, wpłacili i czekają w kolejce??????

Utrzymując Twoje podejście też nie moja wina, że przespali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eh.Polakowi nigdy nie dogodzi :( Tak źle i tak nie dobrze. Wystawiłem,bo może któryś ze "swoich" chciał polecieć.

To naprawdę nie moja wina,że przespaleś zapisy i teraz też nie udało Ci się.

Jesteś jako drugi na liście rezerwowej. Cierpliwości trochę życzę w nowym roku !

Już mam R01 więc się za bardzo nie obawiam :).

A zapisów nie przespałem, bo byłem 83ci, tylko mój mądry bank tyle czasu generował potwierdzenie przelewu ;).

 

P.S. A jak któryś ze "swoich" chciałby pojechać, to czemu się nie zapisał na czas i czemu ma mieć łatwiej niż ja czy ktokolwiek inny, którzy się zapisali, wpłacili i czekają w kolejce??????

Utrzymując Twoje podejście też nie moja wina, że przespali...

 

no cóż, trudno się trochę z tym nie zgodzić. Ja rozumiem, że Waszka chciałeś dobrze, ale chyba faktycznie patrząc ogólnie warto pomyśleć o jakimś biednym Józku czy Mariolce, którzy nie mają kontaktów chcieli sobie wystartować i pech chciał, że znaleźli się np. na R04 i teraz utrzymują swoje życie w teorii, że bez kontaktów i cwaniactwa nigdy nic się nie uzyska bo kolega kolegę kryje i pomaga. W teorii faktycznie powinieneś po prostu napisać do organizatorów "sorry, nie mogę oddajcie kasę i dajcie kolejnemu w kolejce", ale żeby nie było też rozumiem Twoje dobre zamiary, aby miejsce pozostało w "rodzinie" teraz pozostaje rozmyślanie dydaktyczne i mentalne o tym jak należałoby postąpić i czy nie jest to złe a może właśnie karygodne.  

 

Myślę, że ciekawa zadumka dla wszystkich pod kątem życiowych kwestii 

:scenic:  :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...