Skocz do zawartości

Królewski Winter Cup 2017


tamer9

Rekomendowane odpowiedzi

@waszka odstąpił miejsce na The Forum, nie na racingforum, evo, civikklub czy jeszcze gdzie indziej... bo to było zapłacone przez niego miejsce i tyle w temacie. Jakby miał kaprys to mógłby to miejsce odstąpić komuś z latającą miotłą z ważnymi badaniami technicznymi. Gest dobrej woli wobec forumowej braci - doceńcie to, IMO druga taka okazja może się nie powtórzyć. Trzymam kciuki za udany start szczęśliwego nabywcy.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Ayu, sorry, ale kompletnie nie rozumiesz.

Gdyby nikogo w kolejce nie było z The Forum, to po części rozumiałbym Twoje wywody, choć też nie do końca. Ale robienie prezentu komuś, kto miał za przeproszeniem w dupie zapisy i skorzystał z okazji, kiedy może inni członkowie The Forum czekają na liście rezerwowej jest delikatnie mówiąc nie fair.

Ja się nie martwię, bo raczej się dostanę (mam nadzieję), ale będzie pewnie przynajmniej jedna osoba, która w dobrej wierze się zapisała, wpłaciła kasę i nie pojedzie bo kolesiostwo zwyciężyło...

I właśnie od The Forum oczekiwałbym zdrowego i uczciwego podejścia.

 

P.S. Gdyby się tu nikt nie zgłosił, to @@waszka miałby to wszystko gdzieś, bo jak sam napisał:

Za godzinę na FB i w 5 min sprzeda się.

Tyle w temacie uczciwości The Forum :).

Ja już więcej nie piszę, jak ktoś tego nie rozumie jego sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sprzedane

Znaczy, że TY jedziesz?

 

Absolutnie to tego nie oznacza :)

Wciąż, bez zmian nie jadę, nie ma mnie w Warszawie.

 

Wiedziałem - to poinformowałem :)

 

 

 

Gdyby nikogo w kolejce nie było z The Forum, to po części rozumiałbym Twoje wywody, choć też nie do końca. Ale robienie prezentu komuś, kto miał za przeproszeniem w dupie zapisy i skorzystał z okazji, kiedy może inni członkowie The Forum czekają na liście rezerwowej jest delikatnie mówiąc nie fair.

Jeśli to do mnie - to strzał "nietrafiony"

Z mojej strony EOT

Edytowane przez Marcin BladeRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale robienie prezentu komuś, kto miał za przeproszeniem w dupie zapisy i skorzystał z okazji, kiedy może inni członkowie The Forum czekają na liście rezerwowej jest delikatnie mówiąc nie fair.Ja się nie martwię, bo raczej się dostanę (mam nadzieję), ale będzie pewnie przynajmniej jedna osoba, która w dobrej wierze się zapisała, wpłaciła kasę i nie pojedzie bo kolesiostwo zwyciężyło...

Matka Teresa ze mnie żadna a wybrałem jak wybrałem - kogoś stąd.

Czemu ? Bo to moje wpisowe i miałem taki gest. Czy się to komuś podoba czy nie.

Następnym razem zapewne zrobię tak samo a co do potwierdzenia z banku to wystarczyło ruszyć głową, zrobić screen z historii wysłanego przelewu i wysłać na maila. Ja tak zrobiłem dwa razy w zeszłym roku i nie było problemu.

Da się ? Bilet leżał na ulicy i wystarczyło go tylko podnieść tylko jak widać nie każdy to potrafi zrobić.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zapewne zrobię tak samo a co do potwierdzenia z banku to wystarczyło ruszyć głową, zrobić screen z historii wysłanego przelewu i wysłać na maila. Ja tak zrobiłem dwa razy w zeszłym roku i nie było problemu.

Da się ? Bilet leżał na ulicy i wystarczyło go tylko podnieść tylko jak widać nie każdy to potrafi zrobić.

Gem, Set i Mecz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka Teresa ze mnie żadna a wybrałem jak wybrałem - kogoś stąd.

Czemu ? Bo to moje wpisowe i miałem taki gest. Czy się to komuś podoba czy nie.

OK, jasne ;).

 

co do potwierdzenia z banku to wystarczyło ruszyć głową, zrobić screen z historii wysłanego przelewu i wysłać na maila. Ja tak zrobiłem dwa razy w zeszłym roku i nie było problemu.

Na to wpadłem, bo w końcu tak zrobiłem czekając długo na potwierdzenie, następnym razem też tak zrobię ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a organizator w ogóle dopuszcza oddanie swojego miejsca?

Podobno kiedyś był o to dym, teraz nic o tym chyba w regulaminie nie ma.

Więc dopuszczalne :).

 

Z jednej strony chciałbym mieć możliwość oddania swoje miejsca, z drugiej zaś nie chciałbym żeby przy kolejnych zapisach było trzydziestu pośredników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara gwardia się kłuci ze sobą to aż przykro. Ledwo co nowy rok się zaczął a tu jak w realu: wojna polsko-polska. Przykład żywcem wyjęty z "Antygony". Tak zle i tak nie dobrze. Obaj macie racje i jej nie macie. Ale czy to powód żeby się dzielić. Jedyny wniosek z całego zamieszania: Za mało imprez tego typu!!!

 

Proponował bym jakiś wątek i nie tylko pisać a może pomyśleć i pogadać z AMK Rzemieślnik czy Polskim itp.

 

Widomo co potrzeba chęci pomyślunku i ofk kasy i rozsądku bo tego w narodzie zawsze brakowało.
Skoro mamy tylu chętnych niech zrobią kilka imprez więcej.

 

Peace and love dla wszystkich.

Edytowane przez Docik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara gwardia sie kłuci ze sobą to aż przykro. Ledwo co nowy rok sie zaczął a tu jak w real wojna polsko-polska. A sytuacja jak z Antygony. Tak zle i tak nie dobrze. Obaj macie racje i jej nie macie. Ae czy to powód żeby się dzielić. Jedyny wniosek z całego zamieszania: Za mało imprez tego typu!!!

 

Proponował bym jakiś wątek i nie tylko pisać a może pomyśleć i pogadać z AMK Rzemieślnik czy Polskim itp.

 

Widomo co potrzeba chęci pomyślunku i ofk kasy i rozsądku bo tego w narodzie zawsze brakowało.

 

Peace and love dla wszystkich.

Polać mu! To właśnie piękne spojrzenie od strony ideowej na ową dyskusję. Ma dusza satysfakcję odczuwa po tak zacnej wypowiedzi jak Twa. 

:superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie racje i jej nie macie. 

No chyba nie obaj :).

Organizator na FB w komentarzach pisze, że nie ma odstępowania miejsc i jeżeli nie pojawi się osoba z danymi na którą dokonano zapisu nie będzie podmian. Taki wpis jest jednoznaczny i odstąpienia czy odsprzedaży miejsc nie ma więc o racji 2-ch ciężko mówić...

 

A co do stwierdzenia, że takich imprez jest za mało to zdecydowanie się zgadzam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nigdy nie lubiłem sytuacji pt kłótnia w teamie czy to w szkole czy różnych pracach. Team ma byc jak maszyna działać i nie zgrzytać a forum to czasami jak typowe subaru raz Upg raz panewka. Ja tam jestem happy rajdówka u mechanika. 2h zrywałem folie aż palcy nie czuję. Za to powoli widac niebieskie elementy. Pare poprawek i bedzie ogień, czyli nauka jazdy.

 

Szymon twojego szkoda na taki kjs jak Winter poza tym twój WRX jest za mocny i nie masz zimowek cienkich a zapowiada się śnieżnie. Wolne ssaki awd z znów mogą zabłyszczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tematu by nie było gdyby Matsil kupił to miejsce ode mnie.

Wtedy o kolesiostwie nie było by mowy i wszystko byłoby jak najbardziej wporządku.

Ok przyznaje się do błędu. Następnym razem już go nie popełnię... i nie napiszę nic na forum.

Szkoda czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tematu by nie było gdyby Matsil kupił to miejsce ode mnie.

Wtedy o kolesiostwie nie było by mowy i wszystko byłoby jak najbardziej wporządku.

No właśnie tym się różnimy, że ja bym od Ciebie nie kupił, bo żyję wg zasad które wyznaję :). Mam tylko ten problem, że niepotrzebnie może za głośno o tym mówię...

A temat poruszyłbym nawet jakbym miał pierwszą pozycję na liście startowej...

 

Szymon twojego szkoda na taki kjs jak Winter poza tym twój WRX jest za mocny i nie masz zimowek cienkich a zapowiada się śnieżnie.

Mam zimówki, ale ja jeździć nie umiem ;).

 

 

Następnym razem zapewne zrobię tak samo a co do potwierdzenia z banku to wystarczyło ruszyć głową, zrobić screen z historii wysłanego przelewu i wysłać na maila. Ja tak zrobiłem dwa razy w zeszłym roku i nie było problemu.

Da się ? Bilet leżał na ulicy i wystarczyło go tylko podnieść tylko jak widać nie każdy to potrafi zrobić.

Gem, Set i Mecz... :)

 

Apropo uwag organizatora dodam Marcin specjalnie dla Ciebie:

Gem, Set, Mecz i Sezon :biglol:

Edytowane przez Matsil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...