Skocz do zawartości

Konkurs na największą "wpadkę" na stronie www.suba


ex-Dyrekcja

CZY SIWY MA ODEJŚĆ ?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam niniejszym I edycję konkursu na największy (najśmieszniejszy ?) błąd na naszych stronach.

Konkurs zostanie zakończony w dniu 31.08.2003.

 

Jury zostanie wyznaczone - we właściwym czasie.

Dla zaciekawionych - nagroda też będzie :wink:

 

Informacja o zwycięzcy i nagrodzie na początku września w tym miejscu.

 

Szanowna Dyrekcja nie napisala, czy blad ma byc na obecnych stronach, czy ma to byc blad, ktory wkradl sie kiedys i zostal poprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oto moja propozycja: Dział Dealerzy:

 

Spróbujcie dojechać do Subaru Gruchel - Katowice według adresu z WWW - Ul. Różana.

 

Taaaaaaaaak jest ładna, ale ani śladu salonu.

Teraz to już nie wiem, czy to przez Niemca co wszystko chowa, czy to zemsta Dyrekcji, za wypowiedzi Pana Gruchla o IMPREZIE. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Joy - proszę o wyjaśnienie problemu. W adresówce jest podany adres w Mikołowie. Ponieważ Mikołów nie jest tak znany, jak Katowice w wyszukiwaniu regionalnym podane są Katowice. Jest to normalny sposób informowania (Podobnie pod hasłem "Warszawa" jest Dawoj, choć mieści się w Łomiankach).

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale salonu nie ma na Różanej, jak się dowiedziałem - od dobrych paru lat. Jest na bodajże Gliwickiej, ale nie pamiętam napewno.

Rozmawialiśmy o tym na zebraniu Formumowiczów, dlatego podejrzewam Niemca. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, porcja nowych błędów !!!

 

:arrow: 1. z cyklu "nowości":

"Sebastian Loeb (Citroen Xsara WRC) wygrał Rajd Niemiec. Drugi, ze stratą zaledwie 3,6 sekundy, był aktualny Misttrz Świata, Marcus Gronholm w Peugeocie 206 WRC, który wyprzedził kolegę z zespołu Richarda Burnsa"

 

:arrow: 2.w artykule jest Makinen, a powinno być Mäkinen.

wiem, wiem, że się czepiam.....

 

:arrow: 3."Polacy zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej grupy PC WRC i zdobył sześć punktów w mistrzostwach Production Car"

....chyba zdobyli :?:

 

:arrow: 4."Nie pozostało mu nic innego jak dopingować kolegę z zespołu Pettera Solberga. Norweg zaczął nienajlepiej."

 

Mnie uczyli, że nie najlepiej (osobno).

 

 

Wiem, że to drobiazgi, ale konkurs to konkurs !!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. z treści mejla z cyklu "nowości":

"Sebastian Loeb (Citroen Xsara WRC) wygrał Rajd Niemiec. Drugi, ze stratą zaledwie 3,6 sekundy, był aktualny Misttrz Świata, Marcus Gronholm w Peugeocie 206 WRC, który wyprzedził kolegę z zespołu Richarda Burnsa"

 

W tym miejscu podziwiam. Nie wiem czy to bedzie sie liczyc.... szanowny Forumowicz Wielkopolanin jest na tyle "szybki" ze wylapal blad zanim go poprawilem, a poprawilem jakies 5 minut po umieszczeniu newsa... chyba powinien byc punkt za szybkosc 8) :wink:

Naprawde podziwiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę być gorszy i też mam kilka literówek :D

W promocjach Sklepu Subaru jest tekst: "Oferta wazna do wyczerpania zapasów". Powinno być ważna.

Poniżej jest oferta spoilerów dla Forysia i taki tekst: "akp025*/kpl-spilerów". Sprawa jest oczywista - spoilerów.

 

Więcej grzechów nie pamiętam :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="Flipper"

 

W tym miejscu podziwiam. Forumowicz Wielkopolanin jest szybki...... jakies 5 minut

Naprawde podziwiam :lol:

 

Nie wiem co tu podziwiać, Al Bandi robił to w .....2 minuty.

 

Siwy cytaty i .......pisaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja, to racja. Lepiej błędy wyślij mi na priv i ja poświęce sie i odważę wytknąć je Flipperowi. Bez skrupułów. Ja bede tym złym, co bierze na siebie brzemię ujawniania błędów, a Ty zachowasz czyte konto. Pomyśl o tym nastepnym razem :wink:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja, to racja. Lepiej błędy wyślij mi na priv i ja poświęce sie i odważę wytknąć je Flipperowi. Bez skrupułów. Ja bede tym złym, co bierze na siebie brzemię ujawniania błędów, a Ty zachowasz czyte konto. Pomyśl o tym nastepnym razem :wink:

 

pzdr.

 

hahaha.gif

 

Darq - nie daj sie - sami chca wygrac 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami chca wygrac

 

Ponieważ nigdy niczego nie wygrałe ( mimo usilnych prób ) założyłem że tego konkursu też nie wygram. Zaglądam tu z czystej ciekawości co forumowicze wyszperają na SIP-ie. No i proszę, progi za 0 pln, niby tanio ale ja i tak bym się targował..............z zasady.

 

Siwy 5,5 PH (pecha) a nawet więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a raz nawet mnie okradli

 

A JA JESTEM ŻONATY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A ja jestem żonaty, mam dziecko, teścia i teściową, nie mam mieszkania, nigdy nic nie wygrałem, jeżdżę starym SUBARU, kiedyś ukradli mi rower, a w piątek straciłem pracę :cry:

 

Waldku, ilu stopniowa jest ta skala PeHa, bo nie wiem gdzie mogęm się zakwalifikować ?

 

Śmiech'owiec nojwinksy pechowiec ;(

P.S.

Ostoł mi sie ino wypas łowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...