Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

dobra a nie ma opcji zapraszania do stworzonego pokoju? tylko trzeba podawac ten dlugi numer??

 

-- 8 gru 2010, o 21:50 --

 

zrobilem wlasnie mala rundke po ringu z hercooles-em. trzeba zrobic ustawke na 12 osob najlepiej ..bedzie zabawa:) moze ktoregos wieczora uda sie zmontowac ekipe do scigania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie musimy zebrać większą ekipę i poszaleć po torze.Sorki że uciekłem po pierwszym wyścigu ale druga połowa wołała na kolację:)...

Zbieramy ekipę wyśle może kilka zaproszeń do ludzi którzy maja ps3 i gt5 tylko musimy ustalić termin i fajnie by było gdyby tak ustawić z 5 okrążeń odciąć się od świata i się pościgać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem STI 11 Nurburgring a trybie ARCADE tak jak się umawialiśmy Bez kontroli z Abs na 1 opony sportowe średnie.

hercooles26 login na GT5. Czas........................7:51:723 weryfikujcie bo nie mam pojęcia czy to szybko:)

 

 

Czas do osiągnięcia bo jak sie przejechałem bez przygotowania to miałem 7:58. Pamiętać należy że kolega jechał na oponach sportowych średnich. Na jakiś wyścigowych robiłem 7:41 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wlasnie udalo upolowac rarytasik w uzywanych autkach 8) 22B :D

 

 

a swaja droga to chyba mnie pokrecilo bo mam chyba z 5 sti z roznych rocznikow w garazu:) fajnie by bylo miec taka kolekcje pod domem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze też poluję na 22B ale jeszcze nie było mam za to S8, S15, Bug-a Sti, coupe Sti 99, Bloba Sti na małym parapecie,Sti 97, Hawka gr N, Lanosa, lanosa sedana,Legacy B4 twin turbo sedan i kombi,Legacy kombi turbo 03 w sumie z 15 subaraków

 

7:41 na wyścigowych polatam zobacze czy dam radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ktoś zadał pytanie: czy warto kupować konsolę dla tej gry? Co myślicie o tym?

 

Grałem w Forze 3, i jakoś filmy GT5 z youtube nie robią na mnie wrażenia.

 

I zauważyłem, że dźwięk Subaru jakiś niesubarowy. Mam rację?

 

 

ja bym kupil:)

co do dzwieku to sredni jest jak mam byc szczery. a po tuningu na maksa moje sti sedan wydaje dzwiek jak szlifierka. ale zakupilem wczoraj 22B i pieknie bulgocze szczegolnie na nizszych obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie... nikt nie mowil ze trzeba przejechac test AMG na poziomie nowicjusz. ( czyli posiadajac 12 poziom minimum) :)

 

jak na pierwszy przejazd 7.57 to chyba nie jest zle.... z 10 sekund trzeba urwac bedzie urwac w weekend :mrgreen:

 

opony oczywiscie sportowe srednie , bez kontroli trakcji , abs na 1. kiera g27 :)

update : 7.54.6 - czas ponizej 7.50 bedzie naprawde trudny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie... nikt nie mowil ze trzeba przejechac test AMG na poziomie nowicjusz. ( czyli posiadajac 12 poziom minimum) :)

 

jak na pierwszy przejazd 7.57 to chyba nie jest zle.... z 10 sekund trzeba urwac bedzie urwac w weekend :mrgreen:

 

opony oczywiscie sportowe srednie , bez kontroli trakcji , abs na 1. kiera g27 :)

update : 7.54.6 - czas ponizej 7.50 bedzie naprawde trudny

 

Też zrobiłem 7:54 i urwać się da jeszcze. Problem w tym że tam gdzie nadrabiam to w innym miejscu trace... trudno przejechać całe prawie 8 minut bez błędu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chory i jakoś nie mam siły żeby się skupić próbowałem pojechac na wyścigowej gumie i zejść poniżej 7:41 i zeszłem tylko czas się nie liczy bo się przytuliłem do bandy i mnie zdyskwalifkowało.Może jutro jak prochy zaczną mnie stawiac na nogi to po pracy coś polatam.

 

Kiedy robimy spota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też zrobiłem 7:54 i urwać się da jeszcze. Problem w tym że tam gdzie nadrabiam to w innym miejscu trace... trudno przejechać całe prawie 8 minut bez błędu :wink:

 

Ja pier... :)

Jak Wy to robicie?

 

Ja na razie krece 8:02, ale .....

Wczoraj wystrugałem jakis stojak pod kiere, po pierwszych testach wyszło, ze musze go troche stuningować i nie odchodze od ringu dopoki nie zejde ponizej 7:55 wg zadanych kryteriów (sportowe srednie, wszystko na zero poza ABS) :)

 

-- 10 gru 2010, o 08:30 --

 

moze byc dzis wieczorem jakas ustawka online :arrow:

 

Dzis wieczorem moze byc problem z trzeźwością, a ja po pijaku za kółko nie siadam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno przejechać całe prawie 8 minut bez błędu

 

I to jest właśnie urok Ringu - w reali również. To jest również powód, dla którego ściganie się w grach jest fajne: raz Ciebie okręci, jak rywala i są mega emocje 8).

 

nikt nie mowil ze trzeba przejechac test AMG na poziomie nowicjusz

 

To znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechalem test AMG na poziomie amator.. starym mercem..

nie mogelm wejsc w test AMG na poziomie nowicjusz bo nie mialem jeszcze 12 poziomu :)

wiec jak mamy juz osiagniety poziom 12 .. to wybierasz test AMG na poziomie nowicjusz ( jezdzisz mercem SLS ) ukonczenie go powoduje odblokowanie duzego ringu.

 

pozdr

buni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...