Skocz do zawartości

Amorki z Imprezy GC do Forka SF?


pajac_am

Rekomendowane odpowiedzi

Offtopujac dalej, zepytam jakie amorki kupic?

Wszyscy pisza o KYB, ale nie sa najtansze (tak wiem, ze za jakosc trzeba zaplacic, ale...)

W jednym sklepie zaproponowano mi amory Oyodo, ktore sa 2 razy tansze od KYB, ale pytanie czy to nie jest to samo co najtansze chinczyki z allegro za 100 zl?

 

Jeszcze jedno.

Pytalem w ASO i okazalo sie, ze moj Forek mial SLS. Czy tam wszystko bedzie pasowac, jezeli chodzi o te zamienniki amorkow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pajac_am napisał:

W jednym sklepie zaproponowano mi amory Oyodo, ktore sa 2 razy tansze od KYB, ale pytanie czy to nie jest to samo co najtansze chinczyki z allegro za 100 zl?

musisz to sam rozważyć, ja kilka lat temu kupiłem jakieś zwykłe, które były pod ręką (org zamarzł przy dużym mrozie i brałem co było). Pracują w zestawie ze sprężynami KYB dociążone duża butlą LPG i jest ok.

 

3 godziny temu, pajac_am napisał:

Pytalem w ASO i okazalo sie, ze moj Forek mial SLS. Czy tam wszystko bedzie pasowac, jezeli chodzi o te zamienniki amorkow?

jeżeli już teraz masz klasyczny to pewnie sprężyny też, jeżeli nie to musisz założyć sprężyny pod zwykły amor i tu masz KYB albo Lesjofors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprezyny mam Ironman podwyzszajace, wiec pewnie SLS'y byly juz zastapione zamiennikami amorkow, ktore tez juz sie poddaly.

Tzn. Jeden amor jest zapocony, ale auto trzyma prawidlowa wysokosc i gdyby nie to, ze cos zaczelo stukac z tylu to pewnie do przegladu i badania wydajnosci amorkow bym sie nie zorientowal. Auto, o dziwo, w zakretach prowadzi sie bardzo przyzwoicie, choc jeden z amorkow calkowicie stracil tlumienie ;) (sprawdzone wizualnie - za chwile wrzuce film)

 

Nie chodzi mi tu o jakas mega oszczednosc, bo w rowerze mam amor w cenie nowych SLS'ow ;)

Ale jezeli nie widze wielkiej roznicy miedy sprawnym, a niesprawnym amorkiem, to czy nie wystarcza mi jakies tylko ciut lepsze niz najtansze chinczyki z allegro?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...