Skocz do zawartości

Podróbki Subaru


zyga

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na pewnym parkingu widziałem z daleka ładne srebne autko. Myślę sobie ... pewnie w.sz.p. W.B. Zbliżam się, patrzę ... a tu ... suzuki grand vitara.

Buuuuu

 

Znacie jeszcze jakieś modele samochodów przypominające naszą ulubioną markę? O daewoo już wiem.

 

Subaru nie jest podróbką

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość często mylę Nexię sedan z WRXem.

 

Zgadzam sie,

daewoo_nexia_spoiler.jpg

wrxpic14.jpg

 

aczkolwiek model 2003 przez to, ze ma takie okragle wstawki juz sie odroznia bardziej :) (patrz zalacznik)

 

Impreza zawsze idzie o krok za Corollą

 

Czy to dotyczy tez aktualnych modeli? :mrgreen:

 

014.jpg

 

cor_01_800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli juz mówimy o jakichkolwiek podobieństwach to sprawdzicie sobie Opla Agille i Subaru G3X Justy tutaj można sie dopatrzeć podobieństw taksamo ja w porównywaniu Hondy Acord i Subaru Lancy z przodu są całkim podobne :) zdjeć nie wyśle bo nie wiem jak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze ze kiepsko z waszym wzrokiem ja nie widze podobienstwa z toyotą z tą nexią to sie zgodze bo z tyłu z daleka faktycznie są podobne.

 

No jednak nie.

Porównaj sobie Imprę GT z przodu i Corollę 1991-1995 również z przodu. Są niemal identyczne, Impra ma halogeny, ale to jedyna różnica.

 

Potem Corolla pojawiła się z okrągłymi światłami, a Subaru zmałpowało pomysł i pojawiła się New Age Impreza WRX. Nie podobne?

 

A zobacz sobie na Yarisa. Widzisz łezkę na dole wewnętrznej strony świateł? Zobacz na kształt przetłoczenia na halogeny w tym aucie. Teraz spójrz na STi. Takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hwojtek:

 

Trza by tylko sprawdzic, kiedy dokladnie wprowadzono oba modele. Bo, jesli sie nie myle, facelifting w Yarisie, kiedy wlasnie zmieniono swiatla na te z lezka, nastapil w zeszlym roku - jakos w tym okresie co wprowadzono Impreze '03. Jesli tak, to raczej nie malpuja :wink:

 

No, ale masz racje tak ogolnie, latwo pomylic oba samochody :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli miałbym porównywać detl po detalu to mógłbym powiedziec ze ma klamki podobne do scani i też by było dobrze. Prosze jak mozna porównywać lampy i mylić dwa rózne samochody co do tego nigdy w życiu sie nie zgodze!!! A pozatym jak patrze na oba samochody z przodu to na masce widze takidrobny szczegół którego jak sie nie myle nie a w toyocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...