Skocz do zawartości

Jak wygląda osłona dolna silnika 2.5 benz.automat USA?


126Grzesio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Na wstępnie powitam wszystkich forumowiczów. Zapisalem sie do zacnego grona Forum gdyż spełniłem jedno z marzeń. Kupiłem Forestera 2.5 benz.+gaz z 2009r.w automacie sprowadzonego z USA. Chciał bym dokupić osłone dolna silnika gdyż mam kawałek drogi nie utwardzonej i błotnistej. Czy podpowiecie mi jak wygląda osłona do mego auta oraz jak wyglądają boczne osłony ? Wydaje mi się  że mam tylko boczną z prawej strony. Poprzedni właściciel mówił mi że nie miał jej od początku a mi zależało by cos założyć bo szkoda by sie brudził silnik oraz zawsze to jakaś ochrona. Z góry dziękuję za podpowiedzi i zdjęcia. Pozdrawiam Grzesiek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w wersjach USA bez turbo były tylko boczne plastikowe- w moim Outbacku z 2007r. też nie było dolnej osłony. Ja kupiłem w zeszłym roku za 566 zł w firmie: 

Sp. z o.o. "AUTOBRAT" 
Tel.: +48 22 390 62 24

E-mail: sales@autobrat.pl

Osłona metalowa, robią je chyba na Ukrainie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PrzemekB.

Bylem w ASO i po nr vin twierdzą że środkowa osłona nie występuje. Są tylko boczne po 150zl brutto. Może ktoś ma boczną osłonę i przesłał by mi zdjęcie bo nie wiem jak wygląda przynajmniej lewa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam takie same subaru 2,5 175 km 2011 USA tez fabrycznie były tylko boczne bez tej dużej srodkowej. Zamówiłem metalowa oryginalna z subaru ale sam zadecydowałem która ponieważ serwis subaru nie podjał się tematu. Przyszła i pasuje idealnie ale te boczne już nie pasowały do niej i musiałem zamówić 2 boczne pasujące do nowej metalowej osłony. Teraz wszystko pasuje do siebie jak ulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...