Skocz do zawartości

Stacyjka do wymiany


DYREKTOR

Czy jesteś zadłużony?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moja stacyjka w IS GT odmowila posluszenstwa ( dziala, ale nie tak jak powinna ) wiec moje pytanie czy kupic nowa czy mozna uzywana, jak rowniez jak sprawa wyglada przy wymianie stacyjki z kluczykami ?? jaki jest koszt ?? itp.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moja stacyjka w IS GT odmowila posluszenstwa ( dziala, ale nie tak jak powinna ) wiec moje pytanie czy kupic nowa czy mozna uzywana, jak rowniez jak sprawa wyglada przy wymianie stacyjki z kluczykami ?? jaki jest koszt ?? itp.

 

Pozdrawiam

Marek

 

a co się dokładnie dzieje Dyrku? :)

 

Jeżeli się zacina to najpierw spróbuj zapasowym kluczykiem, może ten ci się już wytarł, to dosyć częsta przyczyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za info, w sumie to nic powaznego stacyjka dziala, tylko ze jest to jakos powiazane z alarmem, turboyimerem i antynapadem, to musi wszystko dzialac na 100% a okazalo sie ze sa jakies przebicia na stacyjce i czegos nie rozlacza w zwiazku z tym jest jakis minimalny pobor mocy, ale jak furka stoi 2 dni w taka pogode to juz nie odpala :(, a ze do roboty mam jakies 200m :) to zdaza sie czesto ze jej czasami nie odpalam 2-3 dni i wtedy problem :( ostatnio nawet ja odpalaem tak na 10 min. ale bez wiekszego rezultatu, musi troche smignac zeby wytrzymala do nastepnego dnia.

Poprostu musze wymienic stacyjke i bedzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...