Jump to content

Outback 2018 listwy boczne


Brownstone
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Moja druga połowa jest posiadaczem XV w granacie i biały ślad (zajechane prawie do kości) na drzwiach po uderzeniu drzwiami innego auta mnie co najmniej drażni :).

Chamówa niektórych ludzi na parkingach jest z roku na rok niestety coraz większa. Ostatnio pewien typ tak otworzył szeroko drzwi (prawie 90st.) że dotknął moich w forku (drugie nasze auto - parkuję najczęściej jak najdalej od innych aut). Jak mu zwróciłem uwagę, to się zagotował jakby to było normalne że można w drugie auto "puknąć" sobie z drzwi. 

Ale do rzeczy:

Zamierzam nabyć Outbacka 2018 w kolorze Tungsten. Czy ktoś z forumowiczów ma może na jasnym Outbacku  (od MY15) zainstalowane listwy boczne?

Czy sprawdzają się jako zabezpieczenie drzwi przed wgniotami parkingowymi. Jakie macie doświadczenia?

Właściwie, to nie chciałbym ich montować ze względu na wygląd auta, ale będę chyba zmuszony, stąd pytanie.

Miło by było zobaczyć jakieś zdjęcie Outbacka w jasnym kolorze (od MY15) z zamontowanymi listwami. W necie ciężko znaleźć, a zdjęcie w sklepie subaru pokazuje tylko fragment a nie cały bok auta.

Pozdrawiam,

Kamil.

 

 

Link to comment
Share on other sites

odpal google wpisz:Outback 2018 listwy

kliknij na grafike. Mam w  XV i jest to imo must have w każdym aucie. Pomimo że staram się w galeriach parkować w "pustych obszarach parkingowych" mam już na listwach ślady po uderzaniach - gdyby nie listwy miałbym na  lakierze  to co twoja  druga połowa . Nawet jeżeli trochę szpecą samochód to warto - koszt listew 250pln koszt /wymiana 5 -10 minut,  koszt blacharza  lakiernika  pewnie  z 1000k  pln+  /wymiana i odbiór auta co najmniej tydzień...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...