Skocz do zawartości

Detailing Śląsk


iktorn

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowny oklejeniem newralgicznych miejsc na samochodzie folią bezbarwną+jakaś ochrona lakieru.

Co polecacie? Czy znacie jakieś firmy na Śląsku które możecie polecić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, iktorn napisał:

Jestem zainteresowny oklejeniem newralgicznych miejsc na samochodzie folią bezbarwną+jakaś ochrona lakieru.

Co polecacie? Czy znacie jakieś firmy na Śląsku które możecie polecić?

Car Essence z Mikołowa. Detailing w pełnym zakresie i usługi oklejania folią 3M. 

http://caressence.pl

Jak powiesz, że namiar dostałeś od Tomka z Auto-Boss Chorzów to na dzień dobry masz 5% upustu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Car Essence z Mikołowa. Detailing w pełnym zakresie i usługi oklejania folią 3M. 

http://caressence.pl

Jak powiesz, że namiar dostałeś od Tomka z Auto-Boss Chorzów to na dzień dobry masz 5% upustu. :) 

Widzę że pracujesz w Auto-Boss więc prawdopodobnie dzisiaj u Was odbieram mojego RS-a:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, iktorn napisał:

Widzę że pracujesz w Auto-Boss więc prawdopodobnie dzisiaj u Was odbieram mojego RS-a:)

Dokładnie tak ! :) Co za pech, rozwaliłem głowę w pracy w poniedziałek i mam L4. Tak to byłaby okazja się poznać bo to ja finalizuję sprzedaż w Auto-Boss i wydaję samochody :D Który handlowiec Ci sprzedawał ? Rafał czy Michał ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, iktorn napisał:

Michal sprzedawał. Szkoda bo miałbym okazję zobaczyć Twoje STI. Niestety przesunal mi się odbiór na sobotę 

W sobotę będę już w Chorzowie to może podjadę na chwilę do firmy. Tym bardziej, że muszę rozruszać STI bo stoi już 2 tygodnie :P 

O której masz umówiony odbiór ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, przeoczyłem posta :/ 

Jak wydanie ? Ok wszystko ? O możliwości przedłużenia gwarancji Ci Michał mówił ? :) 

 

Jak będziesz miał czas to wpadaj kiedyś na kawkę. :) Ew. 24 grudnia o 11.00 robimy szybkiego spota wigilijnego :) Zapraszam zarówno Forkiem jak i RS'em :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówił mi o przedłużeniu gwarancji i od razu jak przyjadę na wymianę oleju po 1500 km to ja przedluze. Wydanie super. O Michale mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Gdzie będzie ten spot??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...