Skocz do zawartości

Przekładnia główna w Subaru


gimof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisałem do Kociałków ale oczywiście nie dostałem odpowiedzi...

Szukałem na necie - brak....

Czy ktoś może mi napisać ile wynosi ta przekładnia główna w Subaru Imprezie STi?? Zwykła najzwyklejsza przekładnia główna bo gość z serwisu dzwoniąc zaczął coś ściemniać odrazu....

 

Dzięki za sensowną odp.

 

PS. Aha i znalazłem inf tylko że wynosi ono 3.438 ale jest to błędna informacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc przekładnia mam na myśli jego przełożenie - dla mnie oczywiste jeszcze gwoli wyjaśnienia więc chodzi o rok 2006 i wersja Europejska; jeszcze jakieś nie jasności?

 

Mam nadzieje, że teraz dostane konkretną odpowiedz, w końcu jak nie dawno powiedział jeden prezenter w tv "użytkownicy subaru wiedzą najlepiej o swoich samochodach..."

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gimof, jeszcze nóżką tupnij to może ktoś Cię posłucha :evil:

 

Mam nadzieje, że teraz dostane konkretną odpowiedz, w końcu jak nie dawno powiedział jeden prezenter w tv "użytkownicy subaru wiedzą najlepiej o swoich samochodach..."

Może i wiedzą, ale potrafią tez kulturalnie zadawać pytania jak czegoś nie wiedzą.

 

ps. 3.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc przekładnia mam na myśli jego przełożenie

 

Przekladnia to przekladnia kierownicza a przelozenie to przelozenie glowne. I jedno i drugie ma wartosci. O ile jeszcze mozna mowic o wartosci przelozenia w przekladni o tyle chyba o przekladni w przelozneiu juz nie bardzo. Jest cos takiego jak przekladnia przelozenia? :roll: Pytam powaznie bo w calym swoim motoryzacyjnym zyciu nie spotkalem sie z takim pojeciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie i wyszedłem na takiego, że jestem nie kulturalny i chce jakieś nie stworzone rzeczy. no dzięki panowie....

aflinta dzięki o to mi chodziło, przeliczę sobie to co chce i mam nadzieje, że już nie będzie problemów.

 

Pozdrawiam wszystkich nie lubiących nowych :neutral: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...