Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wdając się w szczegóły powiem tylko że rury kanalizacyjne idą często 10-20 cm pod poziomem ziemi a studzienki mają po pół metra głębokości bez izolacji bez ocieplenia. Biorąc 2% spadek w rurach przy dużym mrozie nie ma takiej możliwości żeby taka studzienka nie zamarzła. A jak zamarznie studzienka to dalej rury.... aż do kibelka. A potem przychodzi do odwilż

 

Wszystko sie zgadza. Tylko cos cholera nie chce zamarzac :sad: Jakby wszystko pieknie zamarzlo (potrzebne jest mniej wiecej solidne -10°C przez 2-3 dni), to 911 z podpisu byloby kwestia jakiegos tygodnia :cool: A tu kurde nie chce zamarzac :evil: Kicha! :???:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przykład rur z kibelka po budynku.

 

To nie jest normalny kraj, teoria o narodzie wyspiarskim się potwierdza :lol: :wink: .

 

W Trójmieście śniegu nie ma, delikatny mrozik, słoneczko i sucho, pozdrawiam :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z Polski i jakie bylo moje zdziwienie jak z lotu ptaka zobaczylem bialy lad na ktorym ladowalem :mrgreen: Ale niestety w mojej okolicy sniegu brak - moze jeszcze napada :mrgreen:

Ale jak zrzuce fotke z telefonu to zobaczycie jaka warstwe sniegu sciagalem z auta na parkingu w Bristolu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac nowych uzytkow jedynej slusznej marki :smile:

:arrow: Premo slusznie prawisz z tymi rurami tez tylko czekalem kiedy rurki zaczna strzelac a tu nic lipa :cry: ale mnie osobiscie mrozy i pekanie nie straszne (14ste w wiezowcu he he ) ale za to ubaw mialem straszny w ostatni poniedzialek kiedy tak srogo (wg.angoli) popadalo na tym duzym parkingu (Jacku pamietasz kolka na nim przed ostatnim spotem) obok mnie tubylcy uczyli sie po sniegu jezdzic :mrgreen: porazka katowali swe samochodziki niemilosiernie a i tak efektu nie bylo coz pewnych spraw niestety ciagle musza sie uczyc :mrgreen:

btw no wlasnie prezes Janek miejmy nadzieje ze juz jakis spocik w zanadrzu ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze podtrzymuje swiecka tradycje "ratowania" ciekawych (zeby nie napisac unikatowych :razz: ) Subarakow. Tym razem (poprzednio byl SVX) trafila sie Impreza Series Mcrae, model 178 z 200 wyprodukowanych.

 

Od serii '96 rozni sie: elektrycznie otwieranym oknem dachowym, zlotymi felgami Speedline, malowaniem Mica Blue, niskim spojlerem, tapicerka avuss, fotelami Recaro, no i plakietka z numerem 178/200 :wink: Mechanicznie niestety nie rozni sie niczym. Ten konkretny egzemplarz ma wydech Magnex'a i bov HKS :cool:

 

mcrae178bq2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, fajny egzemplarz ale musze Cie troche zmartwic... to nie jest ta seria McRae ktora jest porzadana na teraz...Chodzi mi o serie RA McRae :idea: To jest topowa i jedyna sluszna seria McRae z wyszywanymi fotelami z podpisem Colina i Ringera :idea: Na takie wlasnie poluje od jakiegos czasu... :roll:

Mimo to super autko :wink: Wszystkie LTD serie maja to COS w sobie :idea: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna sluszna seria McRae z wyszywanymi fotelami z podpisem Colina i Ringera

 

eee, no nie wiem... nie bede sie klucil :wink: ale ta "moja" byla limitowana tylko do 200 egzemplarzy, tez ma wyszyte cusik na recoro's. Przy tej "mojej" Colin ma znane zdjecie (kuca z kaskiem), jest forum series-mcrae.co.uk :razz: ale faktycznie, mechanicznie to "zwykle" turbo 2000 :cool:

 

Chodzi mi o serie RA McRae

 

Czyli "japonczyka", bo UK to byly tylko te Series Mcrae :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest :mrgreen: pieknosci. Semi slicki R888 trzymaja jak glupie, Magnex bulgoce jak powinien (albo glosniej :twisted: ), zaworek HKS swiszczy az milo. Teraz tylko remont generalny silnika :roll: , wywalic dziwny mega dolot i bedzie OK :razz:

 

a, no i wycieraczki. I alarm. I T/T i narazie wystarczy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z nim jest nie tak ze chcesz remont robic??

 

szczera odpowiedz brzmi: nie wiem. Jutro idzie do doktora, to sie cos wyjasni w tej kwestii. Udalo sie zanabyc autko w pasztetowych pieniadzach, takze z pelna swiadomoscia kupilem kota w WoRCu :cool:

 

PS. z listy "do zrobienia", wycieraczki juz sa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, chodzi mi konkretnie o ta wersje ktora wyszla ku uczczeniu tytulu mistrza swiata przez Colina w 95r. Bylo 555 sztuk :cool: Wychodzily rozne wersje ale byly to wersje tak jak Twoja z okazji zdobycia mistrzostwa konstruktorow, pozniej z okazji drugiego tytulu no i z okazji 3 tytulu rowniez :wink: Pozniej jeszcze wersja z okazji wszystkich trzech tytulow na raz :smile: Oczywiscie byly to JDM RA o ktore ciezko w dobrym stanie i ktore nie sa dlubane i zajezdzone... :roll:

 

Tu fotele z wyszytymi autografami :arrow:

24711xb4.jpg

 

Tu z okazji zdobycia 1 tytulu :arrow:

33771hg6.jpg

 

Tych wersji 555 rowniez bylo kilka :neutral: Ciezko czasami sie polapac ktora jest z ktorej serii :roll: Ale widac japonczyki LTD serie bardzo lubili :smile:

Wielkie brawa za ratowanie rarytaskow :!: :cool: Dobrze ze sa ludzie ktorzy nie pozwola im "zginac" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, ale mowisz o wersjach JDM?

a T8lek wersje UK zanabyl...

ale musze powiedziec, ze fotele recaro rewelacyjne sa.. te co mialem w classicu 99 to porazka w porownaniu z recaro z 96 roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, specjalnie dla Ciebie

 

Dzieki :mrgreen: :cool:

 

JDM RA o ktore ciezko w dobrym stanie i ktore nie sa dlubane i zajezdzone...

 

Dokladnie. Jest ich sporo, ale o naprawde dobry egzemplarz trudno. Janek, a moze sciagnac bezposrednio spod kwitnacej wisni? Jest pare firm, ktore sie tym zajmuja.

 

Dobrze ze sa ludzie ktorzy nie pozwola im "zginac"

 

:wink: :oops:

 

szkoda tylko, ze sa ludzie, ktorzy przykladaja sie do ich wykanczania. "178" (dzieki uprzejmosci kogiiego - again! Trzeba bedzie kurnia jakiegos browara mu kupic, czy cus :razz: :mrgreen: ) jest dzisiaj w warsztacie i ogarniajacy mechanik stwierdzil, ze poprzedni serwis robil chyba jakis kowal :???: :shock:

 

Ale bedzie OK. Kilka wyciekow oleju "sie likwiduje", nowy pasek i seryjny dolot w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bedzie kurnia jakiegos browara mu kupic, czy cus

to ja wybieram browara zamiast 'cus' :twisted:

 

Kilka wyciekow oleju "sie likwiduje", nowy pasek i seryjny dolot w drodze.

i wycieraczki nowe na tylnym siedzeniu leza.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...