Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w UK jakas ubezpieczalnia ktora uznaje procentowe znizki z PL? Czy pozostaje ratowanie sie latami noł klejma?

Z tego co wiem to kazda Ci uzna znizki jesli bedziesz mial przetlumaczone papiery uprawniajace Cie do nich.

Pozdro

 

[ Dodano: Czw Kwi 10, 2008 12:21 am ]

Caly czas szukam. Znajomy chce mi sprzedac Mitsu Evo IV z silnikiem z Evo VI. Kolo jest mechanikiem i naprawde dbal o ten samochod. Odstrasza mnie troche rok, bo to (P) 96 i wycenil go na 6K (troche duzo mi sie wydaje). Caly czas grzebe na necie i szukam a w piatek pojade cos ogladac (mam nadzieje). Im bardziej szukam, tym wieksze zaczynam miec watpliwosci ;) Zaczynam sie zastanawiac czy bede zadowolony z tych 215 horsów, bo do tej pory jezdzilem pare razy wrx'ami no i tym mitsu (280), ale nigdy Turbo (215).

Jak wy sie na to zapatrujecie?

Jesli moge cos powiedziec to ciezko stiwierdzic czy bedziesz zadowolony bo to zalezy jakie masz oczekiwania. moge ci podac na przykladzie wlasnym ze dzieki Danielowi (RallyPlayer) zasmakowalem przyjemnosci prowadzenia GT-ka. Mialem wowczas Zwyklego GL-a. nie minal miesiac i juz mialem WRX-a 220 koni i byyyylem bardzo zadowolony. wiec mysle ze 215 to nie jest malo biorac pod uwage ze jezdziles "kilka" razy. Wsiadziesz w swojego 215 konnego i wtedy wiesz jak go wyczujesz to bedzie przyjemnosc z jazdy swoim autem, bo tak jezdzac z "doskoku" ciezko wydedukowac czy taka moc Cie satysfakcjonuje czy nie. Zakanczajac wypowiedz, EVO jest fajne ale Subaru fajniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasku foty masakra nie widziałem ich tylko mam jeden dylemat:

Skąd się wzieły te psy?

schronisko otwieracie czy jak?

ale autka masakra .....

Przemek schronisko nie, ale z racji ze jedna pani robila na fotki to Daniel musial pieskow popilnowac przez chwilke, ot troche "animal planet" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek to nieprawda teraz Jasiu zaprowadzil nowe zasady subaru + piesek ja o tym nie wiedzialem i dlatego byly tylko dwa :lol: :grin: :mrgreen: na nastepny spot wpadam z pudelkiem w rozowej kokardce-Jasia jest ten bialy napewno sie jeszcze nie przyznal bo sie wstydzi :lol:

A powiedz co u Cebie przelozyles to swoje cudo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek to nieprawda teraz Jasiu zaprowadzil nowe zasady subaru + piesek ja o tym nie wiedzialem i dlatego byly tylko dwa :lol: :grin: :mrgreen: na nastepny spot wpadam z pudelkiem w rozowej kokardce-Jasia jest ten bialy napewno sie jeszcze nie przyznal bo sie wstydzi :lol:

A powiedz co u Cebie przelozyles to swoje cudo?

Jacek ale zes mnie wykasowal, co nie prawda jak prawda :twisted:

 

[ Dodano: Czw Kwi 10, 2008 1:15 am ]

pudelkiem w rozowej kokardce-:lol:

To ja biore psa obronnego - Chihuahua :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedalekiej przyszłości zamierzam kopic sobie subaru imprezke wrx, z ciekawości chciałem sprawdzić ile będzie mnie kosztowało ubezpieczenie tego auta no i tu pojawia się problem sprawdzałem już chyba w 5 ubezpieczeniach i za każdym razem na końcu pojawia się komunikat "From the information that you have provided to us, we are unable to provide you with a quotation at this time."

o co biega, możliwe jest to że nie chcą na mnie ubezpieczyć tego auta, a może żle wypełniłem formularz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedalekiej przyszłości zamierzam kopic sobie subaru imprezke wrx, z ciekawości chciałem sprawdzić ile będzie mnie kosztowało ubezpieczenie tego auta no i tu pojawia się problem sprawdzałem już chyba w 5 ubezpieczeniach i za każdym razem na końcu pojawia się komunikat "From the information that you have provided to us, we are unable to provide you with a quotation at this time."

o co biega, możliwe jest to że nie chcą na mnie ubezpieczyć tego auta, a może żle wypełniłem formularz ?

o to biega ze z info ktore podales nie sa w stanie podac ci ceny/oceny w tym czasie, pewnie cos zle wypelniles....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co biega, możliwe jest to że nie chcą na mnie ubezpieczyć tego auta, a może żle wypełniłem formularz ?

 

darek_wolosz, najlepiej obdzwonic kilka ubezpieczalni, przez tel napewno podadza Tobie quote bez problemu. Czasami dobrze jest usiasc dzwoniac, bo niektore stawki sa kosmiczne. Nie ma jednak co sie zrazac :mrgreen:

 

Zaczynam sie zastanawiac czy bede zadowolony z tych 215 horsów, bo do tej pory jezdzilem pare razy wrx'ami no i tym mitsu (280), ale nigdy Turbo (215).

Jak wy sie na to zapatrujecie?

 

:idea:w00, ja sie tak zapatruje, ze kup moje (280 wscieklych i szybkich koni) rocznik 2002 zamiast przeszczepianego evo rocznik 1896 :razz: I to wszystko za niewiele wieksze pieniadze :grin: A ja sobie wtedy zrobie upgrade do STi i wszyscy happy :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO jest fajne ale Subaru fajniejsze :)

Swieta racja :mrgreen: po co komu drugi odkurzacz w domu :razz: :twisted: chociaz mialem okazje pojezdzic E6 i musze powiedziec ze zrobilo na mnie wrazenie :smile: ale w porownaniu do type ra .............no comment :wink:

 

Jasia jest ten bialy

chyba sweter :razz:

 

kup moje (280 wscieklych i szybkich koni) rocznik 2002

T8LEK, ale nie wiemy w jakiej granicy cenowej kolega szuka auta a jak Twoje ma byc troche drozsze od tego evo to chyba nici z transakcji :roll: No i jeszcze sprawa upodoban bo jak wiesz nie kazdemu sie bugeye podoba :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kazdemu sie bugeye podoba

 

no nie, to jest chyba jakas prowokacja :?: :mrgreen: :wink:

 

A tak na marginesie na co najbardziej zwracac uwage jak bede subre ogladal?

 

na to czy jest srebrne, bugeye WRX, z morettami, wydechem magnexa i czy taki kolo w Szkocji go nie sprzedaje :razz: :mrgreen:

 

zart oczywiscie - nie mam cisnienia zeby sie pozbywac autka, oprocz tego forum nigdzie go nie wystawilem, a z RHD, to z rownym skutkiem moglbym wkleic ogloszenie w dziale MOJE SUBARU :wink: :cool:

 

Bardziej serio: warto zwrocic uwage na to kto autko sprzedaje. Moim zdaniem entuzjasta-upalacz to lepsze combo niz totalny lamus. Jak ostatnio ogladalem STi-ja, to sprzedajacy przewiozl mnie pelna dzida na kompletnie zimnym silniku. Spieprzalem dalej niz widze, mimo ze przejechalem sie grubo ponad 200 mil w jedna manke zeby go oblookac (ogloszenie na pistonheads prezentowalo sie wysmienicie). Dodatkowo napewno warto zrobic HPI check; FSH to podstawa (najlepiej poparte rachunkami, bo jak pisal Jan tez z tym tu kombinuja); poprzednie MOTy sa jakims tam dodatkowym gwarantem przebiegu. Warto posluchac czy turbo za glosno nie swiszczy, czy wszystko OK z zawiasem :smile: Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co najbardziej zwracac uwage jak bede subre ogladal?

 

na to by byla jak najbardziej w standardzie :smile: kupujac auto zrobione w jakis tam sposob mozesz spodziewac sie ze bylo niezle upalane :roll: mysle ze jezeli chcesz kupic auto dla siebie to nie musisz kupowac subaru po max tuningu,powoli sam sobie zrobisz co bedziesz uwazal za stosowne :wink: a z czesciami i dobrymi ofertami tutaj nie problem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wazne jest od kogo kupujesz uwazaj na (ciapkow)bo oni wiecznie kombinuja raczej sie ich wytrzegaj.Takie auto jak imprezka powinno byc serisowane i z historia bo malo kto takiego samochodu nie upala wlsciwie to poto jest a jesli bylo serwisowane a w dodatku w dobrych warsztatach bedziesz mial pewnosc ze polatasz chya ze tak jak napisal T8lek pare razy polecisz na zimnym i wtedy perfekt stan nie pomoze...zwracaj uwage na wszystko czym bardziej zniszczony tym bardziej zuzyty i nie sugeruj sie milami bo jesli niema dobrej histori to walek na milazu nie problem a w szczegulnosci na sciaganych z japoni chyba ze bedzie z dobrej firmy.... :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedalekiej przyszłości zamierzam kopic sobie subaru imprezke wrx, z ciekawości chciałem sprawdzić ile będzie mnie kosztowało ubezpieczenie tego auta no i tu pojawia się problem sprawdzałem już chyba w 5 ubezpieczeniach i za każdym razem na końcu pojawia się komunikat "From the information that you have provided to us, we are unable to provide you with a quotation at this time."

o co biega, możliwe jest to że nie chcą na mnie ubezpieczyć tego auta, a może żle wypełniłem formularz ?

 

Wydaje mi sie ze biega :mrgreen: o no claim discount :cool: - jesli nie masz lat bezszkodowej jazdy to Ci subary nie ubezpiecza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie strasz :mrgreen:

 

Owszem tak jest że wszyscy tego wymagają ale zawsze możesz:

Napisać ze masz juz 5 lat nie szkodowej jazdy a jak pewnie po poł roku chcą tego dowodów to jak masz historie np w pzu to im wysylasz a jak nie masz to zmieniasz ubezpieczyciela u ktorego piszesz to samo. Problem pojawia sie tylko w razie dzwona. Ale pewnie nie kupujesz auta żeby mieć dzwona więc olej to. :mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie strasz :mrgreen:

 

Owszem tak jest że wszyscy tego wymagają ale zawsze możesz:

Napisać ze masz juz 5 lat nie szkodowej jazdy a jak pewnie po poł roku chcą tego dowodów to jak masz historie np w pzu to im wysylasz a jak nie masz to zmieniasz ubezpieczyciela u ktorego piszesz to samo. Problem pojawia sie tylko w razie dzwona. Ale pewnie nie kupujesz auta żeby mieć dzwona więc olej to. :mrgreen:

pozdrawiam

No niestety wymagaja papierka - wlasnie walcze zeby uznali moje znizki - tak jak wczesniej pisalem musisz miec pisemko z polskiej firmy i zakonczone ubezpieczenie auta w polsce ... A jak nie to cancel polisy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze biega :mrgreen: o no claim discount :cool: - jesli nie masz lat bezszkodowej jazdy to Ci subary nie ubezpiecza :mrgreen:

 

ale ja nigdy żadnego wypadku nie miałem (odpukać :smile: ) próbowałem nawet sprawdzić na szwagra który ma 35 lat i też nie miał żadnego wypadku i też ten sam komunikat mam nadzieje że jak już kupie sobie imprezkę to nie będzie stała tylko dlatego że nie chcą mi jej ubezpieczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WITAM NO WIDZE SIE NAM NAROBILO SUBAROMANIAKOW W UK A :idea: JA WCIAZ Z UPOREM SZUKAM TYLNEGO SPOJLERA DO SUBARU LEONE RX II :idea: DLA MOJEGO PRZYJACIELA W POLSZY NIEDAWNO PRZYGARNAL TAKIE AUTKO SAM NIE WIEM SKAD JE W POLSCE WYGRZEBAL ALE CHWALA MU ZA TO CHCE JE DOPROWADZIC DO STANU ORYGINALNEGO WIEC ZDECYDOWALEM MU SIE POMOC

JEZELI JEZDZICIE TOSZKE PO UK LUB MACIE SZERSZE KONTAKTY DAJCIE ZNAC JESLI COS NAMIERZYCIE BEDE WDZIECZNY [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos z tym twoim ubezpieczeniem jest nie tak a najlepiej jak masz numer blachy chyba ze zle cos wypelniasz moze popros kogos by zrobil to za ciebie...moj kolega ma 20 lat o cleims bonus i z Ciekawosci podalismy moje numery rejstracyjne podali bez problemu, te firmy ktore zaoferowaly sie najtaniej to znaczy okolo £3500na rok zrobily by ubezpieczenie ale po wczesniejszej rozmowie tel...no moze o tej rozmowie by sie fycofaly,ale naprzyklad firmy ktore oferowaly ubezpiecznie po wyzej £5000 na rok bez problemu bez dzwonienia-zaznaczam ze chlopak ma dopiero 20 lat i zednych bonusow.Wedz sobie na www.moneysupermarket.com i tam wszystko wypelnij prawidlowo a kilkadziesiat firm zaoferuje ci najleprza opcje... :wink: :cool: pozdrawiam

 

[ Dodano: Pią Kwi 11, 2008 3:34 pm ]

I jeszcze jedna uwaga rob to po 22 poniwaz sa roznego rodzaju promocje.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...