Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

JAN DROP to nie JAN? :lol: Kto tu kolorowe zarowki u ciapkow kupuje?Szymek slyszalem ze masz na autobusie siedem gwiazdek i zawor upustowy :mrgreen: Jak tam bracia termosy kucharze mysle ze 25-26 dotrzymaja kroku... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanko zamierzam kupić sobie parapecik :cool: na tylną klapę i chyba zdecyduje się na ten co o nim myślicie? http://cgi.ebay.co.uk/SUBARU-IMPREZA-WR ... 286.c0.m14

 

jesli chodzi o optyczny tuning do imprezy, mozna sobie pozwolic naprawde na wiele nie narazajac sie na obciach, subarki sa bardzo podatne na wszelkiego rodzaju modyfikacje, jednak moim zdaniem nalezy wystrzegac sie kilku rzeczy aby autko nie straciło tego wspanialego , rajdowego klimatu..

mianowicie:

-wszystkim lampom typu lexus, albo diodowych :shock: mega obciach!!

-chromowanych felg czterdziesto calowch z kilometrowym rantem

-wszystkich plaskikowych gadzetow typu "bad look zrob to sam w garazu i pomaluj sprayem"

-lakierow typu kameleon, zarówiastych odcieni itp

- no i wszystkich tjuninkowych gadzetufff ktore mozna nabyc na kazdej stacji benzynowej (np, niebieskie diody na spryskiwacze ) , czyli ogolnie ciapatym tuningiem :lol:

 

najlepiej sie wzorowac na sprawdzonych markach, ktore robia rzeczy tylko do subarek

 

Wiem o tym doskonale, ja chce tylko żeby moja subarka wyglądała podobnie jak na tym zdjęciu i dlatego tak napalilem sie na ten spoiler

subaruimprezawrc2006200nu2.th.jpgthpix.gif

 

Znalazłem nawet identyczne felgi na ebayu w atrakcyjnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i

Jan Drop,

to Ty jestes Janek ??????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: hehehe

 

 

wyszło zamieszanie to prawda ale przynajmniej watek sie ożywił :P

heheh ale spoko sa takie zagrywki slowne, wystarczy dziwna buzke zapodac i juz wszyscy sie dziwia o co kaman :mrgreen: , ale watek sie ozywil to fakt, :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jey24,

tamten link co podałes nie pacał, ale widze ze chcesz zrobic autko na styl WRC !!

SZACUKEN!!! :twisted:

 

na ostatniej imprezie MCrae Gathering była cała masa subarek stylizowanych na WRC, mi osobiscie to sie bardzo podoba :mrgreen::mrgreen:

 

a co do spojlera to uwazaj na podróbki, ja kupiłem moj tez na ebay i po otwarciu pudełka zobaczyłem na nim taka mała naklejke MADE IN TAIWAN :evil:

 

spoilery te nie pasuja do orginalnych otworow, wiec trzeba pruć klape :evil:

druga sprawa to ze swiatło stopu zaczyna wpuszac wode, najpierw robi sie zielone lub brazowe a na koniec przestaje dzialac :evil:

do tego spoilery te sa mieciutkie, jak złapiesz za oryginał to czuc roznice

no i na koniec poczytaj feedbacki od sprzedawcy, widzialem kiedys negatywa wystawionego na podrobke WRC ze po pomalowaniu farba w łaczeniach zaczeła mu pękac :roll:

mogło byc zle pomalowane, u mnie akurat jest cacy

dalem za niego 120 funow wiec jak za ta cene nie ma co narzekac,

 

jey24 napisz cos wiecej o swoim autki jesli mozesz, jaki rok ile koni itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa..sie nadajecie wszyscy pokolei,hahahah :mrgreen:

A teraz z innej beczki....bedziemy mieli prawdopodobnie nowego subarowicza!!!

Przewiozlem chlopaka ostatnio i stwierdzil ze przemysli bo jest akurat na kupnie samochodu...Jutro sie z nim spotkam..pokaze forum,wiec badzcie dla niego grzeczni i odpisujcie,radzcie jak najlepiej mozecie!!Dziekuje...

Chlopak mysli nad WRX 2002-2003..pogadam z nim,okaze sie ile chce wydac i co jest dla niego najlepsze...tak wiec..licze na was :cool: !!!

Pozdrowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopakowi sie sznurowadła same rozwiąża jak sie przejedzie :twisted:

To juz zdazyl przezyc gdy jechal ze mna :mrgreen: :cool:

 

nakręć go lepiej na STI RA w klasiku :twisted:

Wszyscy go bedziecie nakrecac..a co chlopak zdecyduje to sie okaze...mysli tez nad Civic Tye-R..swietne auto ale jak szlaec to szlaec i brac Subaru.........ja mowie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sprzedajcie fury najlepiej!!!hahah

A moze chcecie kupic moja??haha..ja tez sprzedam i pozamieniamy sie heheh

Kupie sobie TYPE RA w "mojej"budzie..biala :mrgreen::mrgreen:

 

Mowta co chceta ale mi sie ten http://www.tyneteestuning.co.uk/images/1_540.jpg daun podoba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bugaje maja takie wyłupiaste gały :lol:

 

takie "z dalnem" ...

 

[ Dodano: Pią Paź 10, 2008 4:08 pm ]

sory, zapomniałem

 

mianowicie pytanie do chłopaków z północy,

 

mianowicie słyszałem ze u was, na gorze serwis w subaru jest dożo tańszy niż u nas na dole!

 

jeśli się ktoś orientuje podajcie mi cenę, za która bym mógł zrobić serwis, wymiana oleje itp + wymiana paska ...

 

jak by się dało to chciał bym to załatwić 25 rano, przed spotem ...

 

 

 

im taniej tym lepiej, tylko chciał bym mieć pieczątkę w książce serwisowej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek cos marudził ostatnio, ze mu koło zamachowe ociera o gaźnik i skrzynia mu padła został mu tylko bieg wsteczny, szyja go boli od patrzenia do tyłu jak jedzie, wiec chyba musi sprzedac :lol: :lol: :lol:

_________________

hehehehe, no to rzeczywiscie,a jesli dobrze pamietam to i przeguby strzelaja przy wolnym skrecaniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupic :razz: :twisted: Mysle nad tym bo mam maly projekt nad ktorym sie gleboko zastanawiam........ :wink:

Nie mam tyle kasy, i zszokowalo mnie to troche, ze chcesz sprzedac bo wiem ze to jest to czego szukales..., ale teraz to nic nie wiem a w zasadzie to nikt nic nie wie... bo to wszystko jest TOP SECRET...

 

 

 

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Paź 11, 2008 8:06 am ]

Niedlugo bedzie moja do sprzedania chyba czas na zmiany, wiecie czlowiek sie starzeje i potrzebuje cos innego wiecej spokoju . :mrgreen: :razz: i wiecej mocy :lol:

Nastepny... W glowkach wam sie poprzewracalo :lol: takie furacze maja i chca zmieniac...ehhh co sie dzieje na tym swiecie

:mrgreen::twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zastanawiam sie nad sprzedaniem mojego wozu, znalazłem juz nawet cacko na podmianke

KLIKNIJ SE

 

A z czyjej strony dopłata.... ? :-)

 

a wiec moja subarka 2.0r Sport 158 koni rocznik 2006 niebieska nie jest to WRX ani STI ale jestem z niej zadowolony. no a wprzyszłości chce sobie nabyć RB5

 

Po co? Zastanawiam się co jest w tym modelu (poza kolorem i plakietką) że warto za niego przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to jest to czego szukales

 

Spoko tak szybko sie nie pozbede mojej niuni :wink: Autko jest wyjatkowe :cool:

 

jey24 napisał/a:

a wiec moja subarka 2.0r Sport 158 koni rocznik 2006 niebieska nie jest to WRX ani STI ale jestem z niej zadowolony. no a wprzyszłości chce sobie nabyć RB5

 

Po co? Zastanawiam się co jest w tym modelu (poza kolorem i plakietką) że warto za niego przepłacać.

 

Classic :cool: Tyle ze nie bralbym tego modelu za kaske jaka za niego wolaja :neutral: Za te same pieniadze mozna dostac o wiele lepszego classica :cool: Rowniez z plakietką :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...