Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

No witam, juz pewnie każdy w domu, wiec zapytam co tam u was słychać ...

 

jak po Spociku? jak dal mnie to był zajebisty, na łonie natury, ławeczki... megasny wypas

 

ludzie ... jeszcze lepiej, juz dzisiaj gwarantuje ze na następny, gdzie kolwiek będzie sie zjawie ,

 

Pozdro Dla Wszystkich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazdzioch,

witamy witamy !!! fajne autko, jesli mozesz to napisz cos wiecej na temat Donington park. Mielismy sie tam kiedys wybrac poszalec, ciekaw jestem tylko czy warto, bo to kosztuje pare funow. Pozdrawiam serdecznie !!!

 

emgie01,

spocik spoko, wszystko fajnie ale wódy brakło ... :P zartuje :D

do zobaczyska na nastepnym :D:D:D:D ... juz niebawem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Ja wam dam wodke :evil: ...heheh :mrgreen: :wink:

:arrow: Witaj pazdzioch..fajne to mosz..a co tam dokladnie mosz?? :wink:

:arrow: anglik..misiu,heheh :mrgreen: znajdziesz mi tego twojego blowa gdzies na necie..bardzo prosze i z gory slicznie dziekuje :grin: ..juz sie nie moge doczekac jak go zaloze i bede takze mial w aucie..lluuupp,sczczczcz,lup...hahah

 

aha..ta naklejke masz na "tylku" :arrow: http://cgi.ebay.co.uk/IF-IN-DOUBT-FLAT- ... 286.c0.m14 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chlopaki... fajnie ze wkoncu daliscie znac ze to forum zyje... Co do mojego autka to to nic tam nazwyczajnego ;) zwykla imprezka 2.0 turbo awd zawieszenie obnizone o 30mm dosc fajnie komponuje sie z 18calowymi felami ale przy ostrzejszej jezdzie obcieraja z tylu o nadkola. Pozatym nic specjalnego z nia nie robilem... brak katalizatora, wydech 2.5cala z nierdzewki i chip na 260HP. Co wiecej - hmm... zawieszenie troszke za miekkie hihi ale moze w przyszlosci cos z tym zrobie. 2 komplety felg 18 i 16. Gumy na 18 juz podjechane ale coz zrobic ciagle sie ucze nia jezdzic wiec lacie ida... tak jak i klocuszki :) Bez klimy bo i po co jak nawet w upalny dzionek potrafi mnie oblac zimny pot :) Co do Donigton park to rewelacja!!! cena jest warta tego co dostajesz w zamian. Bylem tam 02.12.2007 pogoda rewelka poczawszy od deszczu i mokrego asfaltu skoczywszy na pieknym sloneczku i suchej nawierzchni. Swietny sposob na poznanie swojego auta w bezpiecznych warunkach... ma sie swoj garaz do dyspozycji przez caly dzien ( czyli mozna zabrac karnistry z paliwem-podstawa :) 2 komplet opon-podstawa i co tylko sie jeszcze zmiesci :) ) mam kilka filmikow z tamtad wiec moge przeslac... Sa trzy grupy: Amatorska- niestety ja sie tam zapisalem... srednio-zaawansowana no i wiadomo experci. W amatorce byly tylko 3 auta w ktorych kierowcy cos chcieli pokazac BMW 328 combi, subaru WRX 2.5 Turbo i bodajrze stara corsa z 2.0 16v calkowicie odchudzona. Byly tez porshaki, lotusy elise, supra rozne ST-ki ale kierowcy nie pokazywali nic specjalnego ( bardziej niedzielni kierowcy ). Co do tracy jest doscc ciekawa na naj prostej do 130 mil/h w zakretach roznie od 40 do nawet 100 zalezy od opon i nerwow kierowcy. Nie zabraklo paru piruetow ale chyba na tym zabawa tez polega :) Jednym slowem WARTO!!! No troszke sie rozpisalem chyba :) ale po to to jest :) Pozdro all !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az łezka w oku mi sie zakręciła ......kiedyś to na palcach szło policzyć osoby :))) jak ktoś przygarnie kropka z dawnych lat na wrc do auta to sie zjawie w jukej :PP Zostaje mi tylko przylot brak czasu na tak daleka trase...:((

 

Ojj fajne czasy były fajne....i wchodząc tu tylko żałuje ze wróciłem do kraju:((

 

POzdrowienia dla wszystkich starych forumowiczów (robert, jasiu michal, szymek , bracia alko:PP ) i wszystkich nowych posiadaczy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj fajne czasy były fajne....i wchodząc tu tylko żałuje ze wróciłem do kraju:((

 

Chłopaku, kto Ci kazał wracać :mrgreen:

 

pozdrowionka !!!

 

ps, mam nadzieje, ze w Polsce wszystko Ci sie ułozyło po Twojej mysli i jestes happy, ale daj znac jak bedziesz w UK to potanczymy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem zdjecia i filmiki naprawde robi to wrazenie a ja w tym czasie musialem w garach mieszac ale taki los kucharza...moze innym razem.Nie bylo mnie na forum jakis czas bo sprzedalem w pl kompa i dopiero kupilem nastepny.W Polsce bylem subaru i jak niektorzy wiedza skaczyla sie skrzynia tzn kupilem alto z uszkodzonym wstecznym i w kraju wodzik wylamal sie i wstecznego nie bylo,by dostac czesci do szescio biegowej skrzyni trzeba czekac minimum 14 dni jesli maja w europie bo oczywiscie u nas w kraju serwisy posiadaja bardzo okrojony asortyment.Bardzo rozczarowalem sie naszym forum bo dalem ogloszenie na sip w ktorym dostalem tylko odpowiedz ze Polska pisze sie z duzej litery bo szczelilem byka a to tylko dla tego ze pisalem zdesperowany bo urlop sie konczyl a auto wisialo na podnosniku z wypruta skrzynia,na szczescie znalazla sie cala skrzynia na alegro (zaznacze ze jedna na caly kraj) :mrgreen: Po powrocie do uk zamowilem wodzik biegu wstecznego w serwisie- czekalem dokladnie 24 godz.

Co do polskich serwisow autoryzowanych to na zimeringi do skrzyni trzeba czekac tydzien przykre ale prawdziwe wiec cieszmy sie ze jezdzimy w uk....pozdrawiam :wink:

 

[ Dodano: Wto Wrz 02, 2008 4:27 pm ]

Ps.Pozdrawiam nowych uzytkownikow tej pieknej marki.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez pozdrawiam..no i przykra sprawa z tym wstecznym :sad: !!!Janek pisal o tej sprawie!!Na zlocie tez cie wspominali,tak wiec...pozdro i do zobaczyska w pazdzierniku jesli Bozia da!!! :razz:

 

i... :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... cd9#697350 ..luknijcie tutaj...bo ja juz blow off'a zamowilem :lol:

i... :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=4pCfmqO19 ... re=related popatrzcie jak ladnie szanuje sie sprzeglo..i nie tylko buhahah... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajj szymek po niekąd studia (i mimo to dalej praca dyplomowa lerzy ..) kobiety ( juz nażeczona...:PPP dla wtajemniczonych wiadomo:)))) powiem ci tak gdybysmy obydwoje byli obronienie to bym nie wrocił.... a powodzi sie jakotakow remontuje dom, do pracy ma 55km w jedna strone wiec na paliwo wydaje majątek, zarobki???

 

Nienarzekam ale powiem tak tam po oplaceniu i tak było lepiej... a co do znajomych niby za nimi teskno bylo ale widze z perspektywy czasu ze i teskno za wami i bylo by tak samo dobrze albo i lepiej:PPPP

 

ps jak pisalem chce sie wybrac na wrc gb tylko samolotem bo nie bede mial czasu za bradzo wiec jak ktos jest chetny przygarnac mnie do auta odebrac z lotniska i przemeczy sie te 3 dni to polecam sie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nażeczona...:PPP

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

 

ps jak pisalem chce sie wybrac na wrc gb tylko samolotem bo nie bede mial czasu za bradzo wiec jak ktos jest chetny przygarnac mnie do auta odebrac z lotniska i przemeczy sie te 3 dni to polecam sie :) ))

 

daj znac tylko kiedy przyjezdzasz, u mnie jakis kąt sie znajdzie takze luz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellooo wszystkim!!

a wiec...na zlociku uslyszalem jak dokladnie wsczczczczc tzn sie daje slychowywac hehe :razz: :mrgreen: blow off i juz mam go zamontowanego..tak wiec dzieki Szymek za demonstracje :cool: :!: i linka...tobie Janek tez dziekuje..pozdro dla wszystkich..

aha..anglik..jak ci sie foto podoba??heheh :mrgreen: bo jak dla mnie to rewelka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...