Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej miejscowosci dokladnie co dwa tygodnie sa wyscigi wrakow i roznych dziwnych pojazdow a przy tym toze jest wielki parking na okolo 5000 pojazdow postaram sie zrobic zdjecia i przesle na forum.Nie jest to szuter ale na zorganizowanie spotkania i konkretne upalanie miejsce pierwsza klasa tylko musial bym z jakims wlascicielem porozmawiac co do wynajecia..... :wink:

 

Jacus czekamy na szczegoly :wink: W zasadzie to lepiej znalesc cos mniej wiecej w srodkowej Anglii,chodzi o to aby zalogi ze Scotland mialy taka sama droge jak zalogi z poludnia :roll: Chodzi o to zeby kazdy mial mniej wiecej taka sama droge do przebycia,moze nawet polnocna Walia wchodzi w gre :roll:

Ktos ma jakies pomysly jeszcze co do loga :?: Dzis wyslalem maila z paroma fotkami i info :wink: Powinno sie niedlugo cos pojawic na portalu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze Szkocja wynajmie przewoznika na autka zawsze to taniej

 

a zeby bylo jeszcze taniej, to z prezesem T8lkiem przyjedziemy golfem TDI :twisted::mrgreen:

ale to jak w szkocji bedzie mozna normalnie rope kupic.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pierwsza mysl co do logo przy wspolpracy z Premo(dawniej nie-ASO) :razz: :wink:

 

Obrazek

 

Oczywiscie to tylko projekt i do poprawek ale od czegos trzeba zaczac :roll: :wink:

 

Nie no odpada :mrgreen: - to wersja sedan a powinien byc estate :lol: ...

 

Generalnie fajne - tylko mysle ze trzebaby ograniczyc liczbe kolorow do 3 - znaczy sie flaga polska wiadomo zostaje a profil auta i tekst np. czarny albo szary zeby na kazdym kolorze bylo widac. I mysle ze napisy trzeby wkomponowac w zarys auta...

Moze zrobie malego edita zeby pokazac o czym mysle :cool:

 

www.automatykabram.strefa.pl\bastek\logo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta flaga na bczych szybach to dobry pomysl,bedziemy rozpoznawalni i kazdy powinien przy niej umiescic swoj login z forum tak na wzor rajdowek tylko forumowe Loginy....ustalmy jednakowy rozmiar flagi i kazdy zrobi sobie w swoim zakresie.To moja propozycja :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak popatrzyłem na ten nasz projekt i pomyślałem że nie mozna tyle pić jak się tworzy coś dla potomnych :mrgreen: . Nie podoba mi się bo żenada i tragedia ale wasze jakies podpowiedzi przybliżą nas do koncowego wyglądu.

 

Myślałem o czymś takim: impreza z profilu zrobiona tak ze widac sam zarys i napis "jakiś nasz" tak zeby mozna to było wyciąc na ploterze i za wycięcia czy tło robił by nasz lakier. Z tą flagą pomysł jest super ale komlikuje sprawe.

 

Ustalajmy więc co byście wy widzieli bo może zarys mój głupi.

kiedyś proponowałem cos takiego

 

t_looogo.jpg

download.php?id=107222

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak cos mnie natchnelo wena jakas czy co :mrgreen: i zapragnalem podzielic sie z wami swoja koncepcja przepraszam od razu za brak obrazka no ale nie mam az takich zdolnosci manualnych jak wy :smile: ale do rzeczy moje koncepcja bedzie bazowala na wzorze BASTKA mam nadzieje ze glowy mi za to nie urwie :???: wiec zarys classica jak najbardziej i tu trzeba troche wyobraznie ruszyc rezygnujemy z kol podwozia i przedniego blotnika mniej wiecej na srodku kabiny pojawiaja sie dwie odpowiedniej wielkosci literki FF a pod tym na calej dlugosci naszego projektu (miejsce kol i podwozia )wpisujemy polish team oczywiscie ta sama czcionka co te dwie eF-ki aha co oznaczaja dwie efki chyba kazdy wie :mrgreen: jesli nie juz tlumacze FLAT FOUR :cool:

 

prosba jesli ktos moglby przelac ta moja propozycje w forme obrazka i wrzucic na forum bede wdzieczny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ten pierwszy projekt to katastrofa :lol:

rezygnujemy z kol podwozia i przedniego blotnika mniej wiecej na srodku kabiny pojawiaja sie

Poszedlem tym sladem, moze cos na tylna szybe na srodek :roll: Np cos w tym stylu :arrow:

 

logovk5.jpg

 

Kombinujmy ile sie da to moze cos sie w koncu przyjmie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

 

Jestem za tym LOGO - jedyne co to moznaby zrobic tylko krawedz mapy

Znaczek bedzie bardzo rozpoznawalny - a dla anglikow idiotow nie bedzie nic znaczyc a jak wiadomo czasami zdarzaja sie jakies akty wandalizmu na obcokrajowcach ...

 

Nastepna sprawa ze jak juz zatwierdzimy projekt to trzeba go bedzie zrobic w tkz wersji wektorowej - wiekszosc ploterow (o ile nie wszystkie) korzystaja z tego typu grafiki - chyba COREL TRACE cos takiego robi o ile pamietam ... trzeba ustalic rozmiary - zrobic wektora i kazdy bedzie mogl sobie pobrac plik zaniesc do jakiejs firemki i cieszyc sie logiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez to odpowiada tylko byl bym za malymi rozmiarami i czy plan jest na tylnych bocznych szybach?Poniewaz w moim przypadku nie mam za duzo miejsca na duze rozmiary... :cry:

 

[ Dodano: Pią Maj 02, 2008 10:51 pm ]

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1013691695259

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co z tym logiem i nazwa ?? Jakos sie cicho zrobilo :wink:

Ja caly czas jestem za mapa z wkomponowanym sedanem :mrgreen: ...

 

[ Dodano: Pon Maj 05, 2008 2:07 pm ]

Dodalem filmik z silverstone tutaj

Znowu tylko auta i buczenie silnikow :-) bo jakos nikt sie nie chcial dac zfilmowac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w00, bardzo ladna Impreza w jedynie slusznym kolorze :!: :mrgreen: (szkoda, ze nie moja :shock: )

 

:razz:

 

Panowie, nad logo pracuje profi grafik - zapodalem temat i ma cus wyrzezbic, a niezly jest (tylko zarobiony). Moze to troche potrfac, ale bedzie wektorowe i w ogole :lol::mrgreen:

 

Co do nazwy, moze: PLUK Subaru Club :idea:

 

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...