Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, no wiec bylem wczoraj na wycieczce, ale niestety wracam z niedobrymi wiescmi :(

 

Pierwsza plaza, Oxwich, jest co prawda calkiem niemala, ale wg mnie po pierwsze, niewystarczajaca do tego, zeby poszalec, po drugie troche kamienista, po trzecie, nie wolno na nia wjechac :(

 

img1502ts3.th.jpg

 

Chociaz, jesli ktos z Was ma lodke, to moze jest szansa? :mrgreen:

 

img1504jy0.th.jpg

 

Bylem rowniez na Pendine Sands - robi niesamowite wrazenie :shock: Olbrzymia plaza, rowniutka, gladka. Nic dziwnego, ze to tam wlasnie odbywaly sie proby bicia rekordu predkosci! Ale tez zla wiadomosc, ponizej zdjecie wjazdu:

 

img1539mu7.th.jpg

 

img1541gy6.th.jpg

 

img1546oc6.th.jpg

 

 

Czulem sie jak dziecko, ktore przy wielkiej piaskownicy widzi znak "zakaz wnoszenia zabawek". :(

 

ALE, kolejny znak pozwala miec nadzieje, ze moze czasem sa organizowane jakies "dni otwartych drzwi"? :roll: Oby! W kazdym razie, jakbyscie gdzies wyczytali o takim wydarzeniu (haslo: PENDINE ), to dajcie niezwlocznie znac! Ja tez bede trzymal oczy otwarte :)

 

img1556cj8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8lek i jak tam ogladales tego STI ?

 

niestety :cry: nie ogladales. Obowiazki sluzbowe nie pozwolily sie wyrwac do Anglii. Jak nie ten, to inny. Jak nie teraz, to za chwilke :razz: Ale STi musi byc (chociaz pojawily sie niebezpieczne namowy na Integre Type-R DC5 JDM :twisted: )

 

Ale tez zla wiadomosc, ponizej zdjecie wjazdu

 

TJ, sluze palnikiem - takie kilka slupkow to z godzinka roboty :wink: Do tego wydrukujemy sobie akredytacje dziennikarskie ala "licencja na zabijanie" z TVN Turbo, albo - zeby za daleko nie szukac - z KMH i ze niby sluzbowo, na statek :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz pogoda nie dopisala ale imprezka zaliczona na wieeeeeeeeeelki pozytyw

 

Ech, a mi sie (sa w zoo) znowu nie udalo byc :(

 

gdzie można dostać całe body SWRT

 

hercooles, witaj, naklejki sa dostepne na e-bay'u. Niektore firmy zajmujace sie reklama zewnetrzna (oklejanie vanow, billboardy i takie tam), tez maja pelna "rajdowa" wersje nalepek Subaru w swojej ofercie. Np.: http://www.thesigncompany.info/signs/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot udany choc jak zwykle zimno i wietrznie...swietna ekipa jak rodzinka, bardzo milo bylo wszyskich poznac-a w szczegolnosci dwoch kocharzy :grin: A oto moj fotki.... :roll:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dac ... ea434.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo widze ze fajnie bylo, szkoda ze mnie tez sie nie udalo byc :( (autko pochlonelo zbyd duzo), ale moze nastepnym razem...

 

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 8:38 am ]

Wyglada bardzo ladnie ktory to rok?Zresza szukales cos takiego....wpadaj na silverston :wink: pozdrowionka :cool:

No i wlasnie nie udalo mi sie podjechac na silverstone :cry: , ale juz silnik w w miare ok (jezdze juz do pracy). Ale na nastepne spotkanie juz na pewno przyjade :)

 

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 8:41 am ]

śliczna, :wink: gratuluje po rejestracji widzę że to chyba rocznik 1997.

 

a przy okazji mam takie małe pytanko, ilo konne wychodziły imprezy sport?

Tak to jest 1997r. A ile koni? Moja ma 125 (ksiazkowo), ale slyszalem ze byly tez 160-konne ale z mlodszych rocznikow chyba, mimo wszytko subaru jest subaru :P, w koncu sedam i w manualu :mrgreen:, a z czasem jak moja ukochana zda prawko to sie i turbo znowu kupi :grin:

pozdrawiam

 

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 8:45 am ]

RoniN_ i w00 :arrow: pogratulowac i witajcie w gwiazdzistym klubie :wink:

He ja juz duzo wczesniej zawitalem :razz: , bo to moja trzecia juz impreza. Byl juz GL, WRX z importu, teraz przyszla kolej na sporta ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam rozmow telefonicznych zza kierownicy :???: Nawet na poczatku nie wiedzialem o co panu wladzy chodzi, myslalem ze moze chce zapytac ile to ma koni, albo cus :razz: Niestety (albo stety, mam teraz nauczke, bo to strasznie niebezpieczne przestepstwo jest tak dwa slowa w komore rzucic), skonczylo sie na 3 punktach i 60ciu funtersach. Na pytanie, czy nie obylo by sie ino z pouczeniem, dostalem info, ze pouczali owszem, ale 6 miesiecy temu - teraz twardo mandacik :neutral:

 

Wszystkim wyspiarzom polecam hands-free (badz inne wynalazki) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki ... Rozumiem ze niestety nikt z kolegow nie jest z mojej okolicy czyli TUTAJ ale moze ktos zna jakis dobry warsztat ktory warto polecic do roboty z subcia ?

Ciagle mi sie olej saczy z uszczelniacza pompy oleju a nie za bardzo chce sie wgrzebywac w taka robote pod domem... Jak zadzwonilem do Subaru delera to mi zaspiewal 220 funciakow - a jak zapytalem ile za czesci (simering i pasek rozrzadu) to mi 100 krzyknal ... (ebay - pasek ok. 40 a simerig ok. 15 - wiec nierozumiem skat te dodatkowe 45 sobie zycza)

Szukam i szukam zakladow do ktorych nie balbym sie swojego autka oddac i nic a gosciu z oxfordu ktory mial mi sie tym zajac jest niedostepny :sad: ... a olej cieknie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brać na deszczowych wyspach:)

 

Mam pytanko gdzie można dostać całe body SWRT.

Widziałem na fotkach ze zlotu ze ktoś ma slicznie oklejone STi.

Dzieki za info.

Pozdrawiam

 

a tutaj?

http://www.subarubits.co.uk/shop.asp?Gr ... &GroupID=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie :smile: Odwiedzilem dzis razem z YAYOO osobe ktora prowadzi portal internetowy www.emidlands.pl i zainteresowala sie naszymi spotkaniami i cala ta sprawa :smile: Oprocz tego ze prowadza portal wydaja rowniez gazetke "Panorama Midlands"

Mam taki plan o ktorym juz niektorzy wiedza i moze dzieki tej osobie uda sie go zrealizowac.Chodzi tu(mowiac w skrocie)o zorganizowanie raz w roku jednego porzadnego spotu tylko naszego a nie przy okazji jakiejs imprezy :idea: Kwestia jest znalezienie miejsca i zorganizowanie wszytkiego.

Pomoc jaka oferuje portal emidlands jest naglosnienie calej idei i pozyskanie sponsorow na to przedsiewziecie :cool:

Ponadto bedzie zalozony dzial pt.motoryzacja i tam beda zdjecia,opisy i cala nasza historia dotychczasowych spotkan oraz informacje o nastepnych :mrgreen:

Beda rowniez ukazywac sie wzmianki w gazetce ktora wydaja :idea:

 

Teraz kilka pytan do Was:

1- Trzeba wymyslic jakies logo na auta(spece do roboty!)

2- Jak mamy sie przedstawiac tzn TEAM UK, SIP UK czy jeszcze inaczej :?: (propozycje?)

3- Co o tym wszystkim sadzicie :?: :?: :?:

 

Pozdrowionka i czekam na odpowiedzi :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 3 - Jak najbardziej za :cool: - no ladnie panowie dzialacie - popieram i w miare mozliwosci pomoge :roll:

Ad. 2 - Generalnie to mysle ze moze cos bardziej rozpoznawalnego ze Subaru Team Polska UK :mrgreen: ale to raczej nie propozycja :roll:

Ad. 1 - talentu nie posiadam :lol:

 

No i na takim generalnym zlocie to moznaby w koncu pomyslec o jakiejs probie sportowej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i na takim generalnym zlocie to moznaby w koncu pomyslec o jakiejs probie sportowej :mrgreen:

 

Dokladnie o to chodzi :wink: Tylko ze jest problem z miejscem,poniewaz taka proba sportowa musi byc zabezpieczona,zgloszona i zaplacone ubezpieczenie :roll: Pozatym najlepiej zrobic to na prywatnym terenie.........lub gdzies gdzie nikt sie nie przyczepi ze cos sie dzieje :smile:

 

Pomyslimy zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna idea rowniez jestem za i mysle ze miejsce tez by sie znalazlo. W mojej miejscowosci dokladnie co dwa tygodnie sa wyscigi wrakow i roznych dziwnych pojazdow a przy tym toze jest wielki parking na okolo 5000 pojazdow postaram sie zrobic zdjecia i przesle na forum.Nie jest to szuter ale na zorganizowanie spotkania i konkretne upalanie miejsce pierwsza klasa tylko musial bym z jakims wlascicielem porozmawiac co do wynajecia..... :wink:

Mogli bysmy miec male bialoczerwone flagi z napisem SIP PL nie bedzie to sie strasznie zucalo w oczy a bedzie rozpoznawalne....bo nie kazdy ma na samochodzie miejsce na cos duzego :lol: a sa tacy co nie lubia oklejac wiec cos malego w widocznym miejscu pewnie by sie przyjelo.....to moja propozycja :idea: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...