Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

bylem, widzialem wszystko :twisted: i polecam (przezycie niesamowite 8) ) oczywiscie pepowine przecinalem osobiscie :P:mrgreen:

raz jeszcze dziekuje wszystkim za zyczenia

 

 

Przezycia fajne, ale zamiast "cudu narodzin" wiecej tam bylo "Teksanskiej masakry pila mechaniczna", oklamali nas, banda decydentow! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przezycia fajne, ale zamiast "cudu narodzin" wiecej tam bylo "Teksanskiej masakry pila mechaniczna", oklamali nas, banda decydentow! :mrgreen:

nie bylo az tak zle :P szczerze myslalem ze bedzie znacznie gorzej :twisted: ale okres ciazy, porod i godziny po porodzie w Anglii to :roll: hmmm nie mozna nazwac tego opieka medyczna :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje przede wszystkim dla matki, bo to ona najciezsza robote odwalila. ;) byles przy porodzie?

Te szczegoly zostawmy w spokoju..niech pozostana tajemnica hahah :mrgreen::mrgreen: :wink:

 

 

:arrow: ukaszWRX - GRATULACJE TATUS!!! :mrgreen::mrgreen:

 

Zajefajnie ze wszysciuchno gra!!!!Rosnie nastepny maniak,hahah :P

Pozdrooo!!

 

 

:arrow: Robo

Jak tam Steve??Dziala czy nie dziala??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosnie kolejny maniak jedynej slusznej marki?
Rosnie nastepny maniak,

oczywiscie Subaru RULEZ :P od malego juz mam zamiar kupowac mu ciuszki w kolorze micra blue :mrgreen: i widzilem kiedys chodzik na Ebayu w ksztalcie Hawka Sti :wink: jak jescze raz go znajde to kupuje :twisted:

chlopaki dzieeki raz jeszcze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo az tak zle :P szczerze myslalem ze bedzie znacznie gorzej :twisted: ale okres ciazy, porod i godziny po porodzie w Anglii to :roll: hmmm nie mozna nazwac tego opieka medyczna :|

 

 

Pewnie kwestia gdzie trafisz, u nas wszystko czystko, profesjonalnie i milo, mloda miala problemy z sercem przez pierwszych pare dni i opieka pierwsza klasa. Kiedy slysze historie znajomych w polsce, ktorzy musieli doplacac za znieczulenia, a dzieciaki byly wyrywane z rak zaraz po porodzie i widza je trzy razy dziennie, to dopiero noz sie w kieszeni otwiera. :evil: Ja dostalem nawet herbate i kanape do spania, zebym mogl zostac na noc z matka i mloda w jednym pokoju. :)

 

 

Najwazniejsze ze wszyscy zdrowi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za gratulacje :mrgreen: i ....
(kiedy pijemy;))

postaram sie cos zorganizowac dla nas w lutym 8)

a jakies dane techniczne ? waga wzrost ? ;)

51 cm duzy, 3.700kg :wink:

(u mnie [no moze nie zupelnie "u mnie"] jeszcze 2,5 miesiaca :wink: )

na kiedy masz date :?: pytam bo moja siostra tez rodzi 28marca :twisted:

teraz drzewo i dom :mrgreen:

z drzewem da sie zalatwic :mrgreen: gorzej z wybudowaniem domu :roll:

byles przy porodzie?

bylem, widzialem wszystko :twisted: i polecam (przezycie niesamowite 8) ) oczywiscie pepowine przecinalem osobiscie :P:mrgreen:

raz jeszcze dziekuje wszystkim za zyczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danny007, nie za bardzo kumam co chciales przez to powiedziec.... :?:

 

 

ja od wczoraj siedze z szyfratorem

 

-- 23 sty 2011, o 20:37 --

 

danny007, nie za bardzo kumam co chciales przez to powiedziec.... :?:

 

 

ja od wczoraj siedze z szyfratorem

 

 

robo jak maszyna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoowty, być może bo szukam forka dla żony już jakiś czas i nic nie mogę znaleźć a na "ibeju" znalazłem takie cuś:

http://cgi.ebay.co.uk/SUBARU-FORESTER-2-5L-STI-/350423556239?pt=Automobiles_UK&hash=item5196df208f

i był jeszcze 06 czarny, ale chyba poszedł

Drugi jest koło pod Londynem

http://cgi.ebay.co.uk/2006-06-Subaru-Forester-2-5-JDM-STI-/180609617843?pt=Automobiles_UK&hash=item2a0d2c0fb3

Bo ja do tej pory szukałem takiego dosłownie takiego egzemplarza:

http://cgi.ebay.co.uk/2007-57-Subaru-Forester-2-5-XTEN-Silver-/160530896452?pt=Automobiles_UK&hash=item2560631644

Może ktoś jest w pobliżu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoowty, być może bo szukam forka dla żony już jakiś czas i nic nie mogę znaleźć a na "ibeju" znalazłem takie cuś:

http://cgi.ebay.co.uk/SUBARU-FORESTER-2-5L-STI-/350423556239?pt=Automobiles_UK&hash=item5196df208f

i był jeszcze 06 czarny, ale chyba poszedł

Drugi jest koło pod Londynem

http://cgi.ebay.co.uk/2006-06-Subaru-Forester-2-5-JDM-STI-/180609617843?pt=Automobiles_UK&hash=item2a0d2c0fb3

Bo ja do tej pory szukałem takiego dosłownie takiego egzemplarza:

http://cgi.ebay.co.uk/2007-57-Subaru-Forester-2-5-XTEN-Silver-/160530896452?pt=Automobiles_UK&hash=item2560631644

Może ktoś jest w pobliżu?

 

 

wow ten drugi to zacna maszyna

przebieg prawie nic i wogole niezly

jakbym mial wiecej czasu to moge podjechac

ale nie obiecuje bo to jednak kawalekjest

jakbys mial ochote sie po niego wybrac w weekend to ja juz tradycyjnie zapraszam

mam kanape w pokoju dziennym wolna :mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko jeden problem, żonie się nie podoba sti :shock: woli tego srebrnego XT. Jest ktoś na północnej części wyspy z forumowiczów.

 

 

t8lek i kogii sa z polnocy ale oni w szkocji zamieszkuja

w okolicach liverpoolu nie znam nikogo

ja tam bede dopiero w maju bo sie na mecz wybieram do manchesteru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm szkoda. Też chyba nikogo nie mam w tamtej okolicy. zoowty, czy w razie czego będziesz mógł tam przedzwonić z paroma pytaniami. Boje się, ze mój angielski może być nie wystarczający żeby przez tel z angolem gadać.

 

 

bede mogl

zrob liste pytan i wyslij mi a ja jutro zadzwonie bo wolne mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do zasiedziałych w UK, jest do sprzedania subaru, auto ma uszkodzenia kat C, z tego co doczytałem w necie zeby je zarejestrowac w UK trzeba naprawic i pokazać rzeczoznawcom z jakiejś tam firmy na teście który się chyba VIC nazywa. A teraz pytanie, czy takie auto można zarejstrować w Polsce na podstawie tego co gościowi zostało? (jak rozumiem zabrali mu V5C czyli dowodzik i cośtam zostawili do czasu aż naprawi i odzyska dowód)

Ktoś pisał w necie że wystarczy umowa i jakiśtam zielony świstek (slip) i można wypełnić formularz eksportowy i przyślą V5C do Polski. Prawda to? Jeśli tak jak to się nazywa, o co gościa mam pytać, ten kwit?

Wiem ze pewnie głupoty piszę ale nie śmiejcie się, w życiu nie miałem do czynienie z angielskimi dowodami rejestracyjnymi, a chciałbym znajomemu pomóc sprowadzić stare sti do Polski, tak sobie wymyślił :) Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...