Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

01aal, filmik spoko :mrgreen: i dziwie sie ,ze nikt cie z tamtad nie przegonil :P moze masz poprostu duzo szczescia :twisted:

co do zamiany mojego wrxa na wagona to bralem pod uwage takie cusik :mrgreen: ale po wielu godzinach rozmyslania i konwersacjach z moja lepsza poloweczka :wink: zdecydowalismy ,ze bedzie Forek XT :twisted::mrgreen: chcialbym bardzo Forka STI ale ubezpieczenie szybciutko mnie sprowadza na ziemie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01aal, filmik spoko :mrgreen: i dziwie sie ,ze nikt cie z tamtad nie przegonil :P moze masz poprostu duzo szczescia :twisted:

co do zamiany mojego wrxa na wagona to bralem pod uwage takie cusik :mrgreen: ale po wielu godzinach rozmyslania i konwersacjach z moja lepsza poloweczka :wink: zdecydowalismy ,ze bedzie Forek XT :twisted::mrgreen: chcialbym bardzo Forka STI ale ubezpieczenie szybciutko mnie sprowadza na ziemie :evil:

 

 

idz na calosc

idz na calosc :mrgreen:

albo sti albo nic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danny007, autko super tylko ...... hmmm juz troszke latek ma :roll: i napewno nikt STI nie jezdzil po bulki do sklepu tak wiec trzeba sie liczyc ,ze cos zawsze moze pasc a po drugie ten imprezowy bagaznik nie przemawia do mnie zbytnio :roll: sorry ale na dzien dzisiejszy wole Forka XT i jego kwadratowy i malo oplywowy ksztalt :twisted: jako moj familijny woz :mrgreen::twisted: a impreze to sobie jeszcze w przyszlosci kupie napewno 8) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku, jak tylko spadnie snieg wbijam sie tam wieczorem i nikogo nie pytam o zdanie.

Brama jest otwarta zakazu wjazdu nie ma,kamery sa i co z tego? Ochrona gapi sie jak wszyscy inni do okola.

 

ciag dalszy Wembley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma w planach podroz do Polski jakims wlasnym srodkiem transportu i mialby mozliwosc przywiezienie tutaj 2 pudelek, po kilogramie kazde? A najlepiej za przyslowiowa flaszke JD/JW/JB, choc oczywiscie mozna rozliczyc sie w inny sposob ;) (w naturze odpada :P )

 

Jesli ktokolwiek, to bardzo prosze o kontakt na PW, bo jest jeszcze 2 czesc prosby, oczywiscie, za druga, takze przyslowiowa flaszke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nobby, wracasz do pl czy de :?: A auto tego dziada jest warte tej kaski :P:mrgreen:

Nie..nie wracam...trzymam sie mojego planu i tak jak zamierzalem..wracam do Stuttgart'u :)

A apropo auta i kaski to wiadomo ze jest warte,to nawet nie podlega dyskusji....

Mialbym wiecej pieniazkow to jechalbym "dziewczynka",ale nie wiem co tam bedzie i wole sie zabezpieczyc majac wiecej gotowki przy sobie...

Poza tym plan i tak jest prosty!!!MAX...MAX 2 lata i jak wszystko bedzie w normie.....wracam do STI'ka...mam nadzieje ze "lewusa" :mrgreen:

 

Ps.Agencie 001 ;) Filmik No.4 wymiata!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kazdej stacji sprzedaja zabezpieczenia :P:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Naprawde??Kurcze..nie wiedzialem...sorry chlopaki..auto nie jest juz na sprzedaz,hahahh :mrgreen::mrgreen:

Janek..mam nadzieje ze kolega Robo pojdzie po rozum do glowy..sprzeda szybko swoje i pozwoli sobie na moje...ja go namawial nie bede ale wolalbym dac Robalowi ;) taniej niz jakiemus Capkowi czy Angolowi za troszke wiecej :) Ja to mam serce heh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szybko zmieniles zdanie :mrgreen: zostawiasz je dla siebie jednak i zabierasz do DE :?:

Nie,hahhah..popatrz co mi Janek napisal...Ja pisalem o zabezpieczeniu i spredzazy auta,a Janek napisal ze zabezpieczenia sa na kazdej stacji,heheh....

Mialem zamiar wziac "dziewczynke" do DE ale nie wiem jaka prace znajde i ile bede musial dojezdzac...poza tym musze miec gotowke na start..na kaucje za mieszkanie itd itd...

Niestety nie dam rady a nie bede sie zapozyczal....2 lata przemecze i wroce do "lewusa" jak Bog da,a jak nie da to kupie "prawusa" i tyle....coz..trzeba sie rozstac na jakis czas..przezyje jakos :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[przezyje jakos :|

 

 

ja by nie dal rady

 

ale bedzie kogo odwiedzac :twisted:

 

okazja do wypadu na ring :mrgreen:

 

-- 4 sty 2011, o 17:27 --

 

[przezyje jakos :|

 

 

ja by nie dal rady

 

ale bedzie kogo odwiedzac :twisted:

 

okazja do wypadu na ring :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jak bedziesz nastepnym razem mial czas i bedza warunki sniegowe to daj znac ja mieszkam niedaleko Wembley,dzwon nawet w nocy jak zasypie londek . kontakt znajdziesz na www.seatbeltservice.co.uk pozdrawiam Tomek 01aal

 

-- Śr sty 05, 2011 1:14 pm --

 

niewatpie :twisted: ale chcialbym poprubowac jeszcze innych modeli Subaru i nie zatrzymywac sie tylko na Imprezie :P:twisted:

 

 

kup forestera i zobaczysz ze jest ok. Ja mialem impreze 1998 gt w polsce potem impreze 2001 wagon gx w automacie juz tu w Londku, roznica mocy ale inne realia i inne potrzeby naprawde fajny pojazd,trzy lata mam legacy 2,5 GX bez turbo ale slimakiem nie jest 175KM, ZAJEBIASZCZY POJAZD RODZINNY skora komura i wszystkie bajery wypas na maxa prowadzenie na trasie lajcik i relax polecam kazdemu, oczywiscie jest tez moja niebieska lala 2006 WRX to jak kazdy wie inny temat na rozwazanie. Moj dobry kolega ma teraz forestera 2003 z turbo ok. 235KM super rozwiazanie pomiedzy rodzina a naszym hobby jezdzilem osobiscie pare razy i naprawde polecam a jezeli fundusze pozwalaja i masz mozliwosc kupna po 2004 roku troche inne nadwozie moze troche ladniejsze to szczeze polecam!!!! pozdrawiam 01AAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01aal, ja chce Forka i go kupie napewno :mrgreen: bede szukal modelu z lat 04-05 z 2.0 :roll: chociaz jak znajde 2.5 to sie mocno zastanowie, auto ma sluzyc mi do wozenia dzieciaka, zony i gratow rodzinnych :!: ma miec skorzane podgrzewane fotele,tempomat i TURBO oczywiscie :mrgreen: musi byc w miare wygodne i miec bagaznik :!: aaa i zapomnial bym o najwazniejszym ma dawac tyle frajdy z jazdy co obecna impreza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01aal, ja chce Forka i go kupie napewno bede szukal modelu z lat 04-05 z 2.0 chociaz jak znajde 2.5 to sie mocno zastanowie, auto ma sluzyc mi do wozenia dzieciaka, zony i gratow rodzinnych ma miec skorzane podgrzewane fotele,tempomat i TURBO oczywiscie musi byc w miare wygodne i miec bagaznik aaa i zapomnial bym o najwazniejszym ma dawac tyle frajdy z jazdy co obecna impreza

 

Proponuje takiego paszteta ( :P ):

 

http://www.litchfieldimports.co.uk/stoc ... sp?inc=304

 

Spelnia niemal wszystkie warunki z jednym wujatkiem - zadna krowa nie stracila zycia na pokrycie stolkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym pasztecie jestem zakochany i to jest moj kanciak :mrgreen: tylko jak dla mnie to inny kolor poprosze :P niestety koszt insurance odpycha mnie badzo skutecznie :evil: ale jak zmienie prace i bede zarabial lepiej niz teraz to kto wie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, ja to bardzo wybredny jestem :roll: :P i ten srebrny mogl by byc od biedy :twisted: jak bym mial juz kupowac takiego STIka to WHITE ONLY :!: :mrgreen: ostatnio byl taki do sprzedania na ebayu normalnie cud,miod i orzeszki :lol: 8) :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...