Skocz do zawartości

Kierownica STI do WRX


Piotr Kuc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

 

Probuje znaleźć na forum patent na przełożenie kierownicy STI do mojego WRX MY01, konkretniej chodzi o schemat podłączenia poduszki powietrzenej tak żeby wszystko działało. Wiem że jest to do zrobienia z innych wątków ale nie znalazłem konkretnego opisu. Nie chcemy zeby poducha odpaliła nam w twarz przy nieprawidłowym podłączneniu. Z tego co wiem to wtyk STI jest mniejszy od WRXowego. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić to będe wdzięczny za pomoc. Załączam foto wtyku i dwoch poduszek.

23107358_746015348902037_2035066723_o.jpg

23131069_746013908902181_910111578_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem u siebie kierownicę z WRX 05( Momo z czerwonym znaczkiem) na kierownice z STI 2003. Wszystko P&P.

Ty masz chyba tą Momo ze srebrno-żółtym logo. W mojej była kostka jak na Twoim zdjęciu kiery z STI

Edytowane przez _scooby_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_scooby_ klakson juz podłączony, gorzej że poduszka w kierownicy STI ma mniejszy wtyk i tu pojawia sie pytanie, szukac wtyczki czy oskrobać wytczke z bloba i jak ją podłączyć. Czy odwrotne podłączenie nie spowoduje:

1449-kaboom.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na aukcjach gdzie sprzedaja kierownice do subaru.

Rowniez odradzam jakiekolwiek przerabianie wtyczki, tylko orginalne pasujace.

Pewnie wiesz ale nie zaszkodzi napisac: jakakolwiek ingerencja w poduszke, zawsze na rozlaczonym akumulatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Barney napisał:

Pewnie wiesz ale nie zaszkodzi napisac: jakakolwiek ingerencja w poduszke, zawsze na rozlaczonym akumulatorze.

 

Jasne, juz zamowilem wtyczke. Jak przyjdzie to dam znac czy mi nie wybuchlo w twarz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła wtyczka, pozostało pytanie, jak podpiąć te kable do istniejącego wyjścia. 

 

W WRXowym są dwa żółte kable, w STI zielony i czerwony. Obojętnie czy kolejność jest istotna?

 

6D9CBAC5-F613-4F07-B6E3-3FD7F44AEBC8.jpeg

15E12091-6DB9-429B-A58C-B8C655A9D86E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...