Jump to content

Kierownica STI do WRX

Piotr Kuc

Recommended Posts

Cześć! 

Probuje znaleźć na forum patent na przełożenie kierownicy STI do mojego WRX MY01, konkretniej chodzi o schemat podłączenia poduszki powietrzenej tak żeby wszystko działało. Wiem że jest to do zrobienia z innych wątków ale nie znalazłem konkretnego opisu. Nie chcemy zeby poducha odpaliła nam w twarz przy nieprawidłowym podłączneniu. Z tego co wiem to wtyk STI jest mniejszy od WRXowego. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić to będe wdzięczny za pomoc. Załączam foto wtyku i dwoch poduszek.

23107358_746015348902037_2035066723_o.jpg

23131069_746013908902181_910111578_o.jpg

Wymieniałem u siebie kierownicę z WRX 05( Momo z czerwonym znaczkiem) na kierownice z STI 2003. Wszystko P&P.

Ty masz chyba tą Momo ze srebrno-żółtym logo. W mojej była kostka jak na Twoim zdjęciu kiery z STI

Edited by _scooby_

@_scooby_ klakson juz podłączony, gorzej że poduszka w kierownicy STI ma mniejszy wtyk i tu pojawia sie pytanie, szukac wtyczki czy oskrobać wytczke z bloba i jak ją podłączyć. Czy odwrotne podłączenie nie spowoduje:

1449-kaboom.gif

Szukaj na aukcjach gdzie sprzedaja kierownice do subaru.

Rowniez odradzam jakiekolwiek przerabianie wtyczki, tylko orginalne pasujace.

Pewnie wiesz ale nie zaszkodzi napisac: jakakolwiek ingerencja w poduszke, zawsze na rozlaczonym akumulatorze.

33 minuty temu, Barney napisał:

Pewnie wiesz ale nie zaszkodzi napisac: jakakolwiek ingerencja w poduszke, zawsze na rozlaczonym akumulatorze.

Jasne, juz zamowilem wtyczke. Jak przyjdzie to dam znac czy mi nie wybuchlo w twarz :) 

Przyszła wtyczka, pozostało pytanie, jak podpiąć te kable do istniejącego wyjścia. 

W WRXowym są dwa żółte kable, w STI zielony i czerwony. Obojętnie czy kolejność jest istotna?

6D9CBAC5-F613-4F07-B6E3-3FD7F44AEBC8.jpeg

15E12091-6DB9-429B-A58C-B8C655A9D86E.jpeg