Skocz do zawartości

Wymiana radia Forester II


mustang

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mustang napisał:

ALPINE CDE-W235BT

Mam takie w swoim forku. Pasuje bez przeróbek. Jak napisał @radek_shin przejściówka z kostki Subaru na ISO. Zwróć uwagę czy w Alpine masz przejściówkę Alpine na ISO, bo gniazdo w Alpine nie jest ISO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Daniel Janus napisał:

Mam takie w swoim forku. Pasuje bez przeróbek. Jak napisał @radek_shin przejściówka z kostki Subaru na ISO. Zwróć uwagę czy w Alpine masz przejściówkę Alpine na ISO, bo gniazdo w Alpine nie jest ISO.

A jak się radio sprawuje, jest ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Daniel Janus napisał:

@pavca naprawdę da się przyzwyczaić do czarnego. Po 10 miesiącach użytkowania zaczyna mi się nawet podobać.

 

image.thumb.jpeg.30677fe80011efa3523a611336324463.jpeg

A mam jeszcze pytanie, mikrofon do zestawu łatwo gdzieś umieścić i zamontować ?

 

Edytowane przez mustang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Daniel Janus napisał:

 

@pavca naprawdę da się przyzwyczaić do czarnego. Po 10 miesiącach użytkowania zaczyna mi się nawet podobać.

 

image.thumb.jpeg.30677fe80011efa3523a611336324463.jpeg

 

Przydała by się jeszcze jakaś ramka żeby  zakryć tą szparę wokół radia :( Ciekawe czy można kupić ramkę maskującą do Forestera II ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczna ramka Alpine nie pasuje, ale nie jest tak, że widać wnętrze za radiem, jest drobna szczelina. Głębokość osadzenia wyregulowałem podkładkami i jest w płaszczyźnie kokpitu. Można by poszukać czegoś w necie, ale po zamontowaniu i tak przeszło moje oczekiwania.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2017 o 09:28, Daniel Janus napisał:

Fabryczna ramka Alpine nie pasuje, ale nie jest tak, że widać wnętrze za radiem, jest drobna szczelina. Głębokość osadzenia wyregulowałem podkładkami i jest w płaszczyźnie kokpitu. Można by poszukać czegoś w necie, ale po zamontowaniu i tak przeszło moje oczekiwania.:)

A jeszcze mam pytanie, czy do montażu trzeba przełożyć te metalowe uchwyty na śruby z fabrycznego radia ? Czy nie ma takiej konieczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są dwa kątowniki, które odkręcasz z fabrycznego radia i przekładasz do Alpine. Otwory i śruby pasują bez przeróbek. Dałem jeszcze po dwie podkładki z przodu mocowania, aby wyregulować głębokość osadzenia. Bez podkładek radio jest za bardzo schowane w kokpicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...