Jump to content

Subaru Impreza do wynajęcia

Kinia

Recommended Posts

Zapisałam się mili koledzy tutaj bo mam pewien pomysł, a zupełnie się nie znam i potrzebuje pomocy.

Mój mąż jest fanem Imprezy, ale swojej niestety jeszcze nie posiada, choć jedną już kiedyś  w miał, taką małą na Nitro :). Michał kończy 30  i wymyśliłam na prezent wynajęcie Subaru Imprezy w celu pościgania się na torze. Jak się za to zabrać? Kto wynajmuje taki samochód? Jak znaleźć tor w okolicach Warszawy? Tory są do wynajęcia, czy może znacie jakieś miejscówki gdzie można poszaleć? Wszelkie uwagi mile widziane, bo pomysł jest, ale w głowie pstro.

W galeriach handlowych mają stoiska z tego typu eventami. Impreza na tor też jest do wynajęcia. Torów koło Warszawy są chyba 2 czynne.

Można też zamawiać przez Internet ale to już chyba najwięcej Google pomoże.

• 4 weeks later...

Hej mam nieco problem.

Umówiłem koledze przejazd na torze (ten weekend 28-29.10) 4x4 te klimaty ale okazuje się (powiedzmy, że z przyczyn losowych), że tor jest wyłączony na ten termin. Kosztów żadnych nie poniosłem, ale kolega przyjeżdża do Warszawy niejako na tą przejażdżkę i teraz pasowałoby mi coś na szybko zorganizować (chodzi o przejazd jakąś radjówką - on kierowca + instruktor i dobrze jakby pasażerowie mogli być). Oczywiście nie problem pogadać z kumplem i po prostu zmienić razem termin na inny ale może coś udałoby się znaleźć "na szybkości"? Może ktoś coś polecić?