Skocz do zawartości

Czytelniku Superexpressu! Ujawnij sie, to zaden wstyd!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

vert, no jestem wzruszona :oops:
yy... no fakt. Te krotności były tak rozproszone, że się nie stentegowałem :twisted:.

no widzisz ;) Słuchaj barbie, mądra kobieta jest :mrgreen:

 

no to wiadomo :mrgreen:

panie barbie juz dawno to stwierdzilam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to wiadomo :mrgreen:

panie barbie juz dawno to stwierdzilam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

e. na pewno chcesz coś pożyczyć ;)

vert przeżywa kryzys małżeński spowodowany jego dynamicznie rozwijającą się karierą rajdową i poszukuje nowej partnerki.

(Dobrego słownictwa używam, tak?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, ok, ale on i tak ich nie widzi. Przecież mimo tego, że jest moderatorem ma ignora na mnie w związku z czym częściowo nie może pełnić swojej funkcji.

 

Te epitety to są dwa.

Jąkała -wiedziałem, że zacznie kasować swoje posty i wypierać się, że 3 razy napisał to samo. Pomyślałem, że skoro on nagina swoje uprawnienia (który to już raz :roll: ) to ja nagnę granice dobrego smaku.

 

Wioskowy głupek -takimi ludźmi były osoby nierozumiane przez uprzedzone i ciemne społeczeństw, osoby np. ekscentryczne czy... jąkające się, a jak obecnie wiadomo żadna z tych cech nie umniejsza wartości człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wyraz to ten tego nie tego :sad: a to ja przepraszam

 

Ale wogóle ossooo chodzi drogi (w)mo®deratorze, jestem niewinny, mnie w tym czasie wogóle nie było na forum, to moja żona ZZZooofffiiiaaa

 

"Żartować z moda" mode off :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, chciałem oficjalnie zgłosić panu, panie Wmorderatorze-adminie, że Przemeq ignorując mnie nie może spełniać swoich wszystkich obowiązków.

 

 

Witek, rozwalasz mnie swoimi wyjściami z sytuacji, w dobrym tego słowa znaczeniu :smile:

 

:oops::oops::oops:

Sa What! coś napomknął o stworzeniu mojego fanklubu. Dogadaj się z nim :mrgreen:

 

Takie wyjście z sytuacji było zaplanowane już w chili pisania tamtego postu. Czasami kieruje mną jakiś głębszy zamysł, tylko, że często moi rozmówcy nabiorą do mnie uprzedzeń zanim ujawnię owy zamysł :???:

 

Zauważ, że "życzliwy" kolega Przemqa, nie zacytuje mojego wyjaśnienia*, aby Przemeq mógł nadal smucić źle zrozumianymi epitetami :mrgreen:

 

*chyba, że po przeczytaniu tego tekstu, aby zrobić mi na złość. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, chciałem oficjalnie zgłosić panu, panie Wmorderatorze-adminie, że Przemeq ignorując mnie nie może spełniać swoich wszystkich obowiązków.

 

 

Leszek napisał/a:

Witek, rozwalasz mnie swoimi wyjściami z sytuacji, w dobrym tego słowa znaczeniu :smile:

 

 

:oops: :oops: :oops:

Sa What! coś napomknął o stworzeniu mojego fanklubu. Dogadaj się z nim :mrgreen:

 

Takie wyjście z sytuacji było zaplanowane już w chili pisania tamtego postu. Czasami kieruje mną jakiś głębszy zamysł, tylko, że często moi rozmówcy nabiorą do mnie uprzedzeń zanim ujawnię owy zamysł :???:

 

Zauważ, że "życzliwy" kolega Przemqa, nie zacytuje mojego wyjaśnienia*, aby Przemeq mógł nadal smucić źle zrozumianymi epitetami :mrgreen:

 

*chyba, że po przeczytaniu tego tekstu, aby zrobić mi na złość. :wink:

 

o kurde się mi wkleiło :twisted:

 

Podgrzewamy podgrzewamy :twisted::mrgreen: :wink:

 

Teraz to mnie już do fanklubu nie będziesz chciał :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, jeśliby płacili składki klubowe to nawet Przemqa i Bilexa bym chciał :razz: :twisted:

 

Ale składki musiałyby być przeznaczone na catering podczas spotkań fanklubowych

 

Tak naprawdę to nie wiem po coś ty to wkleił... :roll:

aaa tak jakoś :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, korzystasz z forum gazety? Bo mam wrażenie, że jesteś jednym z moich ulubionych tych... użytkowników :]

 

Super! Nie udzielam siię regularnie na innych forumach/forach/czyjaktosiępisze, więc miło mi, że nie jestem jedynym istniejącym debilem - według twojego kryterium. Jak to miło wiedzieć, że nie jest się na świecie jedynym. Jupi! :grin:

 

P.S. Masz wsiowe auto, bo udaje coś czym nie jest. Przynajmniej niektórzy na forum tak twierdzą. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, korzystasz z forum gazety? Bo mam wrażenie, że jesteś jednym z moich ulubionych tych... użytkowników :]

 

Po czym poznajesz :?: :roll: :mrgreen: Witka wypowiedzi jakoś tak się zbytnio nie wyróżniają :razz:

 

Szkoda, że na tym forum nie ma emotikonki oznaczającej ziewnięcie... :roll:

Przemeq jako prawie Bruce wszechmogący tego podforum mógłbyś coś takiego załatwić, przydało by się w wielu innych przypadkach :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, korzystasz z forum gazety? Bo mam wrażenie, że jesteś jednym z moich ulubionych tych... użytkowników :]

 

Po czym poznajesz :?: :roll: :mrgreen: Witka wypowiedzi jakoś tak się zbytnio nie wyróżniają :razz:

 

A jest kilku takich sympatycznych misiaczków na forum, którzy reprezentują ten styl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...