Skocz do zawartości

przegląd Forester


mlud

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, mlud napisał:

to widziałem jednak wolałbym coś bardziej oficjalnego. Mogę prosić DZIAŁ TECHNICZNY o informację?

 

W TYM poście Znalazłem to przeglady.pdf. Nie jestem jednak pewien czy zestawienie tyczy sie również MY13.

 

W przypadku braku odpowiedzi można taki myk zrobić. Pojechać do Aso i poprosić o przegląd punktów serwisowych na podstawie przebiegu a potem poprosić o dokument co zostało sprawdzone. Efekt to wiedza co jest do roboty i co sprawdzano. Wiem, że to kosztuje ale jak nie ma innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adek83ak napisał:

W przypadku braku odpowiedzi można taki myk zrobić. Pojechać do Aso i poprosić o przegląd punktów serwisowych na podstawie przebiegu a potem poprosić o dokument co zostało sprawdzone. Efekt to wiedza co jest do roboty i co sprawdzano. Wiem, że to kosztuje ale jak nie ma innego wyjścia.

 

hmm... dzięki za pomysł jednak wg mnie nie pytam o coś zakazanego, więc nie muszę się ubiegać do takich kombinacji. Proszę o informację co zostanie sprawdzone w moim aucie w ramach przeglądu, za który zamierzam zapłacić. Czy to nie to samo co proszenie o specyfikację auta przed zakupem?

Ponawiam prośbę do DZIAŁ TECHNICZNY o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragniemy uprzejmie poinformować, że w instrukcji obsługi dla zakupionego samochodu znajduje się wykaz czynności obsługowych dla danego przeglądu.

 

Niemniej jednak dla ułatwienia sprawy poniżej załączamy odpowiedni wykaz.

 

Pozdr

DT 

PRZEGLĄD.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...