Jump to content

przegląd Forester

Recommended Posts

9 godzin temu, mlud napisał:

to widziałem jednak wolałbym coś bardziej oficjalnego. Mogę prosić DZIAŁ TECHNICZNY o informację?

W TYM poście Znalazłem to przeglady.pdf. Nie jestem jednak pewien czy zestawienie tyczy sie również MY13.

W przypadku braku odpowiedzi można taki myk zrobić. Pojechać do Aso i poprosić o przegląd punktów serwisowych na podstawie przebiegu a potem poprosić o dokument co zostało sprawdzone. Efekt to wiedza co jest do roboty i co sprawdzano. Wiem, że to kosztuje ale jak nie ma innego wyjścia.

18 godzin temu, Adek83ak napisał:

W przypadku braku odpowiedzi można taki myk zrobić. Pojechać do Aso i poprosić o przegląd punktów serwisowych na podstawie przebiegu a potem poprosić o dokument co zostało sprawdzone. Efekt to wiedza co jest do roboty i co sprawdzano. Wiem, że to kosztuje ale jak nie ma innego wyjścia.

hmm... dzięki za pomysł jednak wg mnie nie pytam o coś zakazanego, więc nie muszę się ubiegać do takich kombinacji. Proszę o informację co zostanie sprawdzone w moim aucie w ramach przeglądu, za który zamierzam zapłacić. Czy to nie to samo co proszenie o specyfikację auta przed zakupem?

Ponawiam prośbę do DZIAŁ TECHNICZNY o informację.