Skocz do zawartości

Nowy dział na forum, z numerami VIN samochodów na sprzedaż?


JKmotors

Rekomendowane odpowiedzi

PROBLEM: Chcę kupić Subaru. Ogłoszenia i linki się zmieniają te same samochody są ogłaszane w różny sposób i na różnych portalach. Dział zakup kontrolowany i strzeżcie się tych samochodów ciężko się przegląda.

 

ROZWIĄZANIE: Dział w którym można tworzyć nowe tematy (dotyczące osób oglądających ogłoszenia), których tytułem jest numer VIN Subaraka. Jadę obejrzeć Subaru, spisuję jego numer VIN, wracam szukam tematu. Jak był dopisuję dalej, jak nie było zakłądam nowy. Temat: numer VIN, treść: spostrzeżenia z oględzin. Tą metodą można zrobić mini historię Subaru na forum i jednocześnie też łatwiej jest wychwycić totalne ulepy lub oszustów. Przed zakupem można tez poprosić o VIN, wyszukać go w tym dziale i zobaczyć, czy ktoś już samochodu nie oglądał. Można też wklejać najnowsze znane linki do aktualnych ogłoszeń samochodu jeżeli zmieni się ich zawartość.

 

Jedynym problemem może tu być ochrona prywatności sprzedających. Ale moim zdaniem warto taki dział przemyśleć.

 

PS. Jechałem ostatnio 200 kilometrów a samochód był opisywany w "strzeżcie się", tylko ktoś odświeżył ogłoszenie na otomoto i nie znalazłem go szukając po aktualnym linku. Więc taki dział dla mnie jest już wart 500 złotych. Takich osób jest dużo więcej  z tego co wiem :).

Co Wy na to?

 

Dla moderatorów: przepraszam, szukałem działu ze zgłaszaniem pomysłów na forum i nie znalazłem, dlatego proszę o przeniesienie tematu, jeżeli znalazł się w złym dziale

 

Edytowane przez JKmotors
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki dział :)

 

Forum organizacyjne

 

Tutaj prosimy poruszać tematy związane z techniczną częścią strony i forum. Co należy zmienić, co dodać, w którym kierunku iść.

 

 

Wątek przeniosę ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :). Najśmieniszjsze jest to:

- Dodałem fajną propozycję rozbudowy forum - zero reputacji

- Rzetelnie opisałem oglądany samochód w dziale zakup kontrolowany - zero reputacji

- Kwiatki dla Moderatora + 4 reputacji, bezcenne :)

 

:D

 

Edytowane przez JKmotors
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, JKmotors napisał:

ROZWIĄZANIE: Dział w którym można tworzyć nowe tematy (dotyczące osób oglądających ogłoszenia), których tytułem jest numer VIN Subaraka.

 

 

Ja to sobie zamarzyłem żeby chociaż ceny się pojawiały ;)

 

2 minuty temu, Pan Dziedzic napisał:

Poprawna forma :D

 

Jak również kultura osobista, kultura wypowiedzi oraz wzajemny szacunek i poszanowanie dla innych :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Poprawna forma :D

:lol:

 

Miałam na myśli off top :mrgreen:

 

Chociaż

13 minut temu, chojny napisał:

kultura osobista, kultura wypowiedzi oraz wzajemny szacunek i poszanowanie dla innych 

są wszędzie bardzo ważne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...