Skocz do zawartości

Legacy V 2012 problem z nagrzewnicą/ogrzewanie


jacek001

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

Mam nadzieję, że poradzicie co to może być, a może ktoś z Was miał podobny przypadek. Zaznaczam, że na początku przez pierwsze dwa miesiące wszystko w aucie działało jak należy. Po przejechaniu 12 tyś km pojawił się następujące problemy:

 

Problem 1:

Przestało działać ogrzewania strony pasażera - leci tylko zimne powietrze. Sterowanie nawiewem we wszystkich opcjach (nogi, korpus, szyba) działa prawidłowo.

 

Problem 2:

Po pięciu miesiącach zaczęły wariować kratki od sterowania nawiewem (nogi, korpus, szyba). Silniczki ciągle trykają i nie można ustawić nawiewu we wszystkich możliwych opcjach gdyż kratki nie działają jak trzeba. Prawidłowo działa nawiew tylko na szybę oraz na szyba+nogi choć to ostatnie tez zaczęło już wariować.

 

Panel sterujący został już wymieniony na inny i nie jest to wina panelu. System był odpowietrzony. Auto jest w gazie. Help :)

 

Jacek

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bez zdejmowania deski rozdzielczej i wyjmowania nagrzewnicy można to zrobić?

Ile średnio kosztuje zwalenie deski?

Edytowane przez jacek001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie nie wiem czy trzeba ściągać. Ja mam IV i marny ale jest dostęp za radiem i ew od strony filtra kabinowego.
Co do ceny- jedno ile ktoś Ci za to powie ale ja bym się bał czy nie zacznie po demontażu wszystko trzeszczec

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...