Skocz do zawartości

Wydech końcowy z Imprezt GT do Forestera?


luki_man

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dylemat. Mianowicie w moim zmodzonym Foresterze SF wolnossak mam kolektor ze starego Legacy 2.2. Ten tzw. "bulgot". Ale aktualnie mam zamontowany oryginalny końcowy wydech. Jako że jego kres jest bliski ze względu na rdzę chcialbym założyć coś innego. Coś co uwydatni to co daje kolektor czyli ten bulgocik. Odrazu zaznaczę że nie chcę głośnego ryku ale lekko bulgoczący wydech. Mam możliwość kupić oryginalny końcowy wydech od imprezy gt rok 2000 za rozsądne pieniążki. I tu pytanie czy ten wydech przedewszystkim będzie brzmiał lepiej niż ten mój oryginalny? I drugie czy ktoś już robił podobnego moda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwięku - nie jestem pewien czy osiągniesz pożądany efekt, osłuchaj GTka na YT wpisując "stock exhaust". Ale może niech ktoś mądrzejszy się wypowie. Sam montaż raczej bezproblemowy - kwestia wieszaka. I byle Ci się zbyt głęboko nie schował.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lekko bulgoczący wydech" to tylko przelotowy tłumik Proex w wersji najcichszej - na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Można jeszcze kombinować z tłumikiem "dwururką" od WRX-a. Słyszałem jak brzmi w imprezie wolnossącej ale z oryginalnym kolektorem = jest głośniej niż na oryginalnym tłumiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...