Skocz do zawartości

Forester 02-08 na felgach AST StreetRallye 17" ? ? ?


arnoldpe

Rekomendowane odpowiedzi

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie :) Przed kupnem chciałbym zobaczyć jak wygląda fabrycznie zawieszony Forek AST StreetRallye 17" (kolor nieistotny, a najlepiej biały :))

 

Może mamy jakiegoś małego grafika na forum, który mógłby ewentualnie pomóc ? Może ktoś ma gdzieś zdjęcie lub ma taką konfigurację ? 

Trochę się obawiam, że szprychowane 17" będzie wyglądało śmiesznie mało przy standardowo zawieszonym Forku. 

 

Będę wdzięczny za szybką odp.

 

Aha - dla szanownych kolegów googlowców - Już sprawdzałem Waszą wyrocznię:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ATS jest konfigurator gdzie można to do forka przymierzyć. Obrazek nie jest jakiś duży ale coś widać i można wysokość zawieszenia regulować. Ja sam sie już prawie zdecydowałem i uważam ze wygląda dobrze tylko ja mam lekko obniżonego.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, samedi napisał:

Na stronie ATS jest konfigurator gdzie można to do forka przymierzyć. Obrazek nie jest jakiś duży ale coś widać i można wysokość zawieszenia regulować. Ja sam sie już prawie zdecydowałem i uważam ze wygląda dobrze tylko ja mam lekko obniżonego.

No właśnie lekko obniżony wygląda świetnie, ale to standardowej wysokości wydaje mi sie, że 18 wyglądają lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eddie_gt4 napisał:

Poszperaj w forumowej galerii, pewnie cos znajdziesz ;)

Dzięki jak na razie przejrzałem pół subaruforester.org i mnie głowa boli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, arnoldpe napisał:

 czyli jednak nie zmieniać ;)

 

Ja od pół roku rozglądam się za nowymi felgami. Przeglądałem różne konfiguratory z polskich i zagranicznych stron i uważam tak jak @Malyboss

8 godzin temu, Malyboss napisał:

 

:respect:

 

Według mnie, na tym drugim wygląda lepiej :) 

 

Jeżeli nie obniżasz Forka by uzyskać efekt Imrezy Combi (mam nadziej,e że nikogo nie uraziłem, ale tak to widzę jak ktoś kupuje SUVa, żeby zabić jego właściwości terenowe) i nie wstawiasz felg 18" to najlepiej wygląda na oryginalnych alusach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sender3 napisał:

 

Ja od pół roku rozglądam się za nowymi felgami. Przeglądałem różne konfiguratory z polskich i zagranicznych stron i uważam tak jak @Malyboss

 

Jeżeli nie obniżasz Forka by uzyskać efekt Imrezy Combi (mam nadziej,e że nikogo nie uraziłem, ale tak to widzę jak ktoś kupuje SUVa, żeby zabić jego właściwości terenowe) i nie wstawiasz felg 18" to najlepiej wygląda na oryginalnych alusach ;)

No i pięknie :) Szczerze też mam takie samo wrażenie - zatem oddaje OEM do renowacji rantów i ponownego malowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...