Skocz do zawartości

temperatua turbo i moc nierównomierna


FUX

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam zapytanie odnośnie subaru imprezy wrx 2004, podczas ostrzejszej jazdy na niezbyt długim odcinku turbina rozgrzewa się do czerwoności ( jest przwie przezroczysta z temperatury)

Czy to jest normalne czy mam jakiś problem z sterowaniem turbo czy z komputerem, ponadto podczas wciśnięcia pedału gazu moc jest oddawana nierównomiernie tak jakby skokowo ( delikatne szarpanie ).

Pozdrawiam i czekam na wasze spostrzeżenia i porady

Pozdrawiam fux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest czerwona to jeszcze slabo ostra ta jazda byla :mrgreen: jak zacznie swiecic na bialo to znaczy ze bylo ostro

 

a on top turbina po ostrzejszej jezdzie swieci ;) i jest to normalne - potem dosyc dlugo trzeba ja chlodzic (na odpalonym silniku oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel w WRX ma tez czerwoną turbinę po upalania, ja na swoją jeszcze nie patrzyłem (dopiero będe wiatraczki do kupy skręcał :mrgreen: ) ale sądzę, że też będzie czerwona a w poznaniu gadałem z panem z Mapteka i powiedział, że w żadnym wypadku nie powinna być czerwona bo to oznacza, że coś jest z temperaturą, jak dla mnie to turbiny po upalaniu były czerwone od dawien dawna, czy coś w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna teoria.

 

Bardzo. Stwierdził, że kolega ma coś nie tak z turbiną co nasz strasznie zdziwiło, ale ostatnio kumpel upalał nowego WRX i tez była czerwona, czyli, że co ...też popsuta. Myślę, że coś się mogło Panu pokićkać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...