Jump to content

Regulacja Xenon Legacy 2011

pysiek2247

Recommended Posts

Witam,

Panowie czy to prawda ze xenony się reguluje tak jak pokazane na filmiku? regulacja

aha i na jakiej zasadzie działa samopoziomowanie? To od pewnej predkosci? Bo po wlaczaniu swiatel kompletnie nic się nei robi a ECU bledow zadnych nie zglasza

Czyżbyś chciał podnieść światła wyżej ? Jeśli tak to obstawiam bolączkę modelu - wypalone odbłyśniki.
Nie podnoś wyżej bo będziesz niestety oślepiał innych użytkowników
Co do samopoziomowania - światła regulują się symetrycznie (czyli dwie lampy na raz). Po przekręceniu zapłonu przez moment masz kontrolkę od poziomowana świateł (żółta) - po tym jak następuje korekta ustawienia wysokości w żaden sposób nie jesteśmy informowani.
Zauważysz jak dociążysz tył - po przekręceniu zapłonu światłą idą w dół ;)

Ano wypalone odblysniki są, myslalem ze podniesienie cos pomoze no ale coz, w Białymstoku krzyknęli 600 PLN za regeneracje (sami wyjmują lampu itp.) i mysle ze to nie jest jakas przesadna cena.

Pozdrawiam

• Upvote 1

Ja to ogarniałem we własnym zakresie - zregenerowane soczewki to koszt z przesyłką ~200 zł - czas wymiany soczewek (wyjęcie z auta, rozklejenie i ponowny montaż) ~ 2-2,5 H.
Gdzieś na forum był wątek o tym że komuś chyba wymienili lampy na gwarancji (lub wykonali regenerację) - ale to już zależy od wielu czynników.
Przy okazji zwróć uwagę na żarniki - u mnie zaczęły padać przy przebiegu ~150 tyś km.