Skocz do zawartości

przewód paliwowy


michu123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy mógłbym uzyskać do Państwa informacje którędy przez samochód przebiega przewód paliwowy od zbiornika do silnika?
Chodzi mi o np o jakiś schemat albo informacje z doświadczenia, w aucie czuć delikatny zapach benzyny a nie chciałbym rozbierać niepotrzebnie niektórych części auta  
Zapytanie dotyczy autka  Subaru Legacy IV z 2006r silnik o pojemności  2.0 165KM 
 
Pozdrawiam 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj pod plastikami wzdluz drzwi powinno isc i z prawej i lewej strony

zagladales pod samochod? poci sie gdzies bak? moze to poprsotu spaliny bo uklad wydechowy nieszczelny?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej czuć benzynę z tyłu auta, przy tylnych siedzeniach i w bagażniku i tylko podczas tego jak auto dłużnej postoi, podczas jazdy już nie czuć jej,

zaglądałem w rożne miejsca (bak suchy na zewnątrz, nie czuć tego też przy wlewie) pod spodem auta też patrzyłem ale tam jest wszystko zabudowane, pytam by szukać w konkretnym miejscu przewodów i by nie rozkręcać niepotrzebnie niektórych rzeczy   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, michu123 napisał:

najbardziej czuć benzynę z tyłu auta, przy tylnych siedzeniach i w bagażniku i tylko podczas tego jak auto dłużnej postoi, podczas jazdy już nie czuć jej,

zaglądałem w rożne miejsca (bak suchy na zewnątrz, nie czuć tego też przy wlewie) pod spodem auta też patrzyłem ale tam jest wszystko zabudowane, pytam by szukać w konkretnym miejscu przewodów i by nie rozkręcać niepotrzebnie niektórych rzeczy   

Zacznij od podniesienia tylnej kanapy. Pod tapicerką masz filtr paliwa i czujnik ilości paliwa. Możliwe, że uszczelki sparciały lub były niedokładnie zamontowane podczas wymiany filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...