Skocz do zawartości

Szybkie pytanie


Adaśko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,pacjent Forester 2.5T MY07+LPG brc,chodzi mi o to:mam back boxa MGmotosport przelotowy,czy gdybym wywalił center pipe-a i wstawił przelotowy ,to czy znacznie by to utrudniło prace silnikowi bez robienia nowej mapy?,czy ktoś już taki set up próbował zrealizować,jeśli ktoś coś wie dokładnie,dlaczego nowa mapa jest wskazana,proszę o uprzejmą odpowiedź ,pozdrawiam;)

Edytowane przez Adaśko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo i gitarra :D,dziękuje za odpowiedź, o to mi chodziło- konkrety,w takim razie będę atakował temat,marhof a jak na trasie?,nie jest za głośno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, loony napisał:

Mam backbox Prodrive i przelotowy centerpipe, a w trasie bardziej denerwują mnie buczące opony niż wydech.

Może na tylnym siedzeniu jest gorzej, ale tam nie siedzę to nie powiem emoji6.png

Rozumiem,czyli wporzo ,postaram się to w niedalekim czasie zrealizować nagram jakiś filmik,wrzuce na forum posłuchamy jaki efekt.:D

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/28/2017 o 17:30, Adaśko napisał:

Ooo i gitarra :D,dziękuje za odpowiedź, o to mi chodziło- konkrety,w takim razie będę atakował temat,marhof a jak na trasie?,nie jest za głośno?

 

Dla mnie jest ok, pasażerowie tez nie narzekają, bez problemu w środku można rozmawiać, słuchac muzyki czy rozmyślać :) . W trasie (autostrada, okolice tych 140 km/h) bardziej przeszkadza już szum powietrza i świszczenie w oknach, aczkolwiek na pewno wydech też swoje dokłada i nie pozwala zapomnieć jakim samochodem jedziesz :D. Zrobiłem swoim około 70 tyś km od wymiany wydechu i jeszcze nigdy nie żałowałem, ale nie chciałbym aby był głośniejszy niż jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumik już zamówiony,czekam z niecierpliwością,dzięki za odpowiedź :D,będzie się działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...